آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ رونمایی شد

آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ - اجاره خودرو

آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹

پس از راه اندازی Q8، آئودی در حال آماده سازی برای به روز رسانی خانواده Q یک بار دیگر با معرفی نسل بعدی Q3 است. رسمی نشان می دهد احتمالا در اطراف گوشه با توجه به این نمونه اولیه گرفتار شد اساسا undisguised، با تنها کمی نوار سیاه و سفید در لبه چراغهای جلو و عقب. لوگوی آئودی به دلایلی از دست رفته است، اما شما لازم نیست که یک فن بزرگ خودرو باشید تا دریابید که این کراسورو چهار حلقه را حمل خواهد کرد پس از آنکه به طور کامل نمایش داده شود.

آئودی Q3 مدل 2019 - اجاره خودرو
آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ – اجاره خودرو

از آنجایی که ما در ابتدا از Q8 ذکر کردیم، فاشیای جلوی Q3 نسبتا ساده است، به نظر می رسد همانند مدل SUV که در رده های بالای آئودی قرار دارد، اما البته این فانتزی نیست. این نمونه اولیه باید مدل پایین تر از مدل چرخ های آلیاژی نسبتا کوچک باشد، بنابراین انتظار می رود مدل S Line با رنگ های مختلف به طور چشمگیری بهتر شود.

در عقب Q3 حرکت می کند، چراغ های عقب در درب عقب خودرو مانند آنچه که در Q8 با نوار نور کامل تمام عرض خود را انجام نمی دهد. به نظر می رسد خودرو دارای لامپ های هالوژن برای چراغ عقب است، اما یکی دیگر از دلایل که ما معتقدیم این یک سطح تر و تمیز ارزان تر است به عنوان نمونه اولیه متفاوت دیده می شود در حالی که با تنظیم بسیار LED بهتر عقب. سپر عقب ممکن است آنچه را به نظر می رسد راهنمایی های بسیار اگزوز گسترده است، اما نگاه نزدیک تر و شما متوجه دمپای واقعی در زیر است.

آئودی Q3 مدل 2019 - اجاره خودرو
آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ – اجاره خودرو

اجاره خودرو

پروفیل جانبی نشان می دهد آئودی آینه ها را به پایین در درب ها تغییر داده است، در مقابل Q3 خروجی که در آن در کنار پایه A ستون قرار دارد. خطوط شخصیت بالا و پایین، جدید هستند و توسط Q8 الهام گرفته شده اند. در حالی که خودرو آزمایشی لزوما به نظر نمی رسد بزرگتر از Q3 کنونی، شانس نسل بعدی مدل در اندازه بزرگ شده است، به خصوص هنگامی که آن را به محور دوچرخه می شود.

این دسته از عکس های جاسوسی تصاویری از داخل کشور را شامل نمی شود، اما کابین بسیار مخفی نیست، زیرا یک نمونه اولیه متفاوت (در تصویر بالا) در ماه آوریل در داخل آن دیده شد. این یک خوشه کاملا ابزار دیجیتال و یک صفحه نمایش لمسی بزرگ برای سیستم سرگرمی است که در کنسول مرکزی مجتمع شده است، بنابراین از صفحه نمایش قرص فعلی Q3 جلوگیری می کند. در حالی که Q8 صفحه نمایش لمسی دوم را برای کنترل های آب و هوایی می گیرد، تقاطع کوچکتر با کنترل های فیزیکی روبرو می شود.

Audi Q3 مبتنی بر MQB باید در چند هفته آینده شروع به کار کند و بعد از آن SQ3 گرم و RS Q3 داغتر خواهد شد، با هر دو مشتقات عملکرد در Nürburgring در زمان های اخیر.

آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ - اجاره خودرو
آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹ – اجاره خودرو