معرفی آبشار اوسون تهران

آبشار اوسون -اجاره ماشین-اجاره خودرو

آبشار اوسون

اجاره خودرومعرفی آبشار اوسون تهران

آبشار اوسون -اجاره ماشین-اجاره خودرو
آبشار اوسون شمیران-دربند در موقعیت جغرافیایی E512454 N355111 در استان تهران واقع است. منطقه زیبای اوسون که در ناحیه دربند و حد فاصل پس قلعه و شیرپلا و ایستگاه ۵ توچال واقع شده، از زیباترین مناطق ارتفاعات شمال تهران است که آبشار زیبا و رودخانه طبیعی آن شکوه و جلال خاصی به کوههای شکیل و راهواری مناسب آن داده است . هتل زیبای اوسون با امکانات رفاهی بالایی که دارد چون نگینی بر تارک آن منطقه می درخشد. دیدن این منطقه هم بسیار سهل و آسان بوده و همه خانواده ها با طی ۲-۳ ساعت راهپیمایی تفریحی به این منطقه می رسند.اجاره خودرو درتهران  این آبشار نیز از ذوب برف های ارتفاعات شمالی شهر تهران پدید آمده است و علاوه بر چشم انداز زیبایی خاص خود همواره گردشگران و کوهپیمایان بی شماری را به سوی خود جذب می کند. کمی بالاتر از پس قلعه و پس از گذشتن از محل تنگه، در کنار هتل اوسون یک دوراهی است که شما را به آبشار اوسون، دره ارس، اسپیدکمر و ایستگاه پنج تله کابین توچال راهنمایی می کند. این مسیر کمی دشوار بوده و تجربه کوهنوردی می خواهد.
آبشار اوسون -اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشین معرفی آبشار اوسون تهران

آبشار اوسون در منطقه زیبای اوسون در ناحیه دربند و حد فاصل پس قلعه و پناهگاه شیرپلا و ایستگاه پنج  توچال واقع شده و از زیباترین مناطق شمال تهران به شمار می‌رود. این آبشار از ذوب برف‌های ارتفاعات شمالی شهر تهران پدید آمده است.اجاره ماشین درتهران جاذبه های طبیعی اوسون  دارای چشم‌انداز زیبایی است که همواره گردشگران و کوهپیمایان بسیاری را به سوی خود جلب می نماید.

آبشار اوسون -اجاره ماشین-اجاره خودرو
هتل اوسون با امکانات رفاهی قابل قبولی که دارد در این منطقه قرار دارد که با اقامت در آن می توانید از زیبایی های طبیعی منطقه در صبح و شب لذت ببرید.

بازدید تا حوالی این منطقه آسان بوده و خانواده ها با طی دو الی سه ساعت راهپیمایی تفریحی به این منطقه می رسند.