معرفی آبشار زیبای سوتک دربند

آبشار سوتک-اجاره ماشین-اجاره خودرو

آبشار سوتک

اجاره خودرو معرفی آبشار سوتک دربند

آبشار سوتک شمیران-دربند در موقعیت جغرافیایی E512518 N355009 در استان تهران واقع است.  این آبشار در شمال غربی دربند و در نزدیکی دهستان پس قلعه واقع شده است. هستان پس قلعه در انتهای منطقه ییلاقی سربند و دربند، در دو کیلومتری شمیران قرار گرفته است. اجاره ماشین در تهران پس قلعه آنقدر زیباست که به محل ضیافت کوه و پرنده و آبشار معروف شده است. این روستا در دره ای پرآب قرار گرفته که هر هفته میزبان صدها گردشگر و کوهنورد می باشد.

آبشار سوتک

آبشار سوتک-اجاره ماشین-اجاره خودرو

از مهمترین کوه های این منطقه می توان به بند یخچال اشاره کرد. این کوه که سال ها قبل بر اثر رانش زمین، در میان یک صخره بزرگ ایجاد شده است، محوطه ای وسیعی در شرق دره آبشار پس قلعه است که سنگ های بسیار بزرگی در اطراف آن پراکنده است.اجاره خودرو در تهران همچنین بند اوسون که شامل صخره هایی بلند در انتهای باغ های دهکده پس قلعه می باشد نیز از کوه های مشهور منطقه است که به بند مگس نیز مغروف است.

آبشار سوتک
آبشار سوتک-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشین معرفی آبشار زیبای سوتک دربند

روستای دهستان در دره ای پرآب قرار گرفته که هر هفته میزبان گردشگران و کوهنوردان می باشد.

از مهمترین کوه های این منطقه می توان به بند یخچال اشاره کرد. این کوه که سال ها قبل بر اثر رانش زمین، در میان یک صخره بزرگ ایجاد شده است، محوطه ای وسیعی در شرق دره آبشار پس قلعه است که سنگ های بسیار بزرگی در اطراف آن پراکنده است.

آبشار سوتک

آبشار سوتک-اجاره ماشین-اجاره خودرو
همچنین بند اوسون که شامل صخره هایی بلند در انتهای باغ های دهکده پس قلعه می باشد از کوه های مشهور منطقه به شمار می آید که به بند مگس نیز شناخته می شود.

این آبشار نیز در مسیر کوهنوردی شیرپلا و در امتداد مسیری است که آبشار اوسون واقع شده است. آبشار سوتک در فصل بهار نمایی بسیار جالب و تماشایی دارد