اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

تهران یکی از پر جمعیت ترین شهر های کشورمان ایران است که هر ساله شاهد مهاجرت تعداد زیادی از افراد به این شهر هستیم و روز به روز بر تعداد جمعیت این شهر افزوده می شود و نتیجه ان سبب ترافیک و الودگی هوا بسیار می شود، در این بین وجود دارند افرادی که برای سهولت در رفت و امد یا جلوگیری از معطلی در پشت چراغ قرمز و … از وسایله نقلیه عمومی استفاده می کنند برخی نیز وجود دارند که بخاطر ازدیاد جمعیت در مترو و اتوبوس و … با استفاده از اجاره خودرو نیاز خود را رفع می کنند. در تهران شرکت ها وموسسه های کرایه ماشین زیادی وجود دارند که اماده ارائه خدمات به متقاضیان هستند.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

چرا باید در تهران خودرو اجاره کنیم؟

طبیعی است که همه افراد ماشین شخصی ندارند و در بعضی از روزها که حجم کاری ان ها بسیار زیاد است و نیاز به جابه جایی زیاد دارند با استفاده از اجاره خودرو در تهران می توانند به صورت روزانه با قیمت مناسب و به صرفه ماشین اجاره کنند. هنگام سفر مجبور خواهید بود تایم طولانی را در ماشین باشید و این امر خسته کننده است حال اگر بتوانید با اجاره یک خودرو راحت و پر امکانات خستگی ناچیزی را تحمل کنید می توانید بیشتر از سفر و طول مسیر لذت ببرید و یا هنگامی که به استقبال مهمان خاصی می روید که از خارج از کشور و راه دوری برای دیدنتان می اید می توانید با استفاده از اجاره خودرو با یک خودرو لوکس و شیک به استقبال بروید و کلی دلایل دیگر که همگی سبب می شوند تا در مواقع لازم از اجاره خودرو در تهران استفاده کنید.

انواع خودرو های موجود جهت اجاره در تهران

از ان جایی که در تهران تعداد زیادی از شرکت ها و موسسه های اجاره خودرو وجود دارد بی شک تعداد زیادی از انواع خودرو های مختلف نیز وجود دارد که شما با مراجعه به این شرکت ها می توانید خودرو دلخواه خود را اعم از خودرو های داخلی مانند: پژو پارس، پژو ۲۰۶و… خودرو های فرانسوی، ایتالیایی و هر خودرو دیگری که در بازار ایران وجود دارد انتخاب کنید و از خدمات این شرکت ها نیز بهره مند شوید.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

شرایط اجاره ماشین در تهران

هدف از اجاره خودرو فراهم کردن اسایش بیشتر برای متقاضیان است از این رو شرکت ها و موسسه های کرایه خودرو، برای اجاره ماشین های خود شرایط اسانی را در نظر گرفته اند تا همه افراد بتوانند به راحتی از ان استفاده نمایند. برای اجاره خودرو در تهران شما باید حداقل  سال سن داشته باشید. به همراه داشتن گواهینامه رانندگی معتبر و کارت شناسایی ضروری است. قبل از تحویل خودرو باید مبلغ اجاره ان را واریز کنید ما باید یک فقره چک و یا سفته به عنوان ضمانت ب مبلغ روز خودرو ارائه دهید که در هنگام بازگرداندن خودرو به شما تحویل داده می شود در صورتی که شما قادر به فراهم کردن این شرایط نبودید می توانید با مشاوره از شموسسه ها و شرکت های اجاره خودرو تماس بگیرید و شرایط دیگری را جایگزین ان کنید.

اجاره ماشین
اجاره ماشین

مدت زمان اجاره ماشین در تهران

مدت زمان اجاره خودرو کاملا اختیاری و با توجه به درخواست و نیاز شما است شما می توانید خودرو را به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی به صورت سالانه نیز اجاره نمایید البته باید بدانید که حداقل زمان اجاره خودرو  ساعت می باشد یعنی اگر شما در کمتر از  ساعت خودرو را بازگردانید همان هزینه کامل روزانه از شما دریافت می شود.

خدمات شرکت های اجاره خودرو

این شرکت ها برای رفاه مشتریان خود خدماتی مانند گل ارایی ماشین عرس، کارواش، و راننده نیز ارائه می دهند که با توجه به میل خودتان می توانید با پرداخت هزینه از این خدمات استفاده کنید. البته هزینه اجاره خودرو به همراه راننده نسبت به هزینه اجاره خودرو بدون راننده کمتر است چرا که در صورت اجاره ماشین به همراه راننده تمامی مسولیت های خودرو به عهده گردن راننده است و شما هیچ مسولیتی در قبال خودرو نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *