اجاره خودرو پورشه

اجاره خودرو پورشه

شرکت اجاره خودرو شهاب یکی از محدود شرکت های رنت خودرو است که تنوع زیادی در برندهای خودرو برای اجاره ماشین دارا است. از جمله برندهای اجاره مازراتی ، اجاره پورشه ، اجاره بنز ، اجاره بی ام دبلیو ، اجاره هیوندای ، اجاره تویوتا ، اجاره کیا ، اجاره پژو که مجموعه ۷۰ دستگاه خودرو است .

یکی از مزایایی اجاره ماشین شهاب که ببین اجاره گیرندها محبوب است کرایه ماشین بدون راننده است . و شما به راحتی خودرو مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و پس از تماس با مشاوران ما خودرو مورد نظرتان را تحویل میگیرید.

اجاره خودرو پورشه
اجاره خودرو پورشه

اجاره خودرو پورشه

پورشه یکی از برند های معروف و پرطرفدار در رنت خودرو می باشد . در همین راستا اجاره خودرو شهاب از برند محبوب پورشه چند دستگاه از قبیل اجاره پورشه پانامرا ، اجاره پورشه باکستر را ایجاد کرده است .

اجاره پورشه پانامرا

یک خودروی سدان لوکس چهارسرنشین با مشخصه‌های یک خودروی کوپه و عقب هاچ‌بکاست. موتور این ماشین در جلوی آن قرار دارد و در دو نوع دیفرانسیل عقب و دیفرانسیل وسط موجود است. از پورشه پانامرا برای اولین بار در ۱۳امین نمایشگاه خودروی شانگهای در آوریل ۲۰۰۹ رونمایی شد.این خودرو اولین خودروی چهار در محصول کمپانی پورشه است. البته چهار در بودن آن در سرعت و قدرت آن تأثیری ندارد. در مدل ۴S این خودرو، موتور پر قدرت ۲۰۹ لیتری آن قدرتی برابر ۴۴۰ اسب بخار ایجاد می‌کند و آرایش آن به صورت هشت سیلندر است و چهار سوپاپ در هر سیلندر دارد. شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴٫۴ ثانیه است و حداکثر سرعت آن ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

اجاره خودرو پورشه - اجاره پورشه پانامرا
اجاره خودرو پورشه – اجاره پورشه پانامرا

اجاره پورشه باکستر

پورشه باکستر یا همان ۹۱۱ کوچک در سال ۲۰۰۹ پا به بازار ایران گذاشت. تغییراتی که این مدل نسبت به مدل قبل داشته عبارتند از هندلینگ، کارایی، ایمنی و طراحی که باعث بهبود نسل پورشه باکستر شده است. وجود ورودی‏های هوای بزرگتر در قسمت جلو و طرفین، چهار چوب جذاب‏تر درها به همراه شیشه‏ های بزرگتر و بالاخره رینگ‏های قطورتر با طراحی تازه، ظاهر اسپرت‏تری به این رودستر موتور وسط بخشیده‏ اند. از سوی دیگر با اصلاح شاسی و بازنگری مجموعه فرمان ابعاد تغییر کرده و ابهت بیشتری به باکستر داده است.

اجاره خودرو پورشه - اجاره پورشه پانامرا
اجاره خودرو پورشه – اجاره پورشه پانامرا

اجاره خودرو با راننده

شرکت اجاره خودرو شهاب علاوه بر کرایه ماشین بدون راننده و همچین برای راحتی شما اجاره گیرنده های عزیز  کرایه ماشین با راننده را فراهم ساخته است . در اجاره ماشین با راننده شرایط خاصی برای اجاره گیرنده صورت نمیگیرد و دیگر لازم به ارائه چک یا سند و دوعدیه یا دپوزیت ندارید.

اجاره خودرو با راننده در چه صورتی امکان پذیر است 

 1. اجاره خودرو با راننده برای مهمانی های مهم
 2. اجاره خودرو با راننده برای قرارهای کاری
 3. اجاره ماشین عروس با راننده
 4. اجاره خودرو با راننده برای سفر

شرایط اجاره ماشین بدون راننده

کرایه ماشین بدون راننده پس از انتخاب خودرو مورد نظرتان و تماس تلفنی باید یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو و همچنین ده درصد از قیمت خودرو را وعدیه یا دپوزیت قرار دهید . اگه وعدیه یا دپوزیت کافی برای ضمانت نداشته باشید کرایه ماشین شهاب چند راه آسان برای تنوع قرار داده است . شما می توانید خودرو شخصی خودتان یا سند ملکی یا کالای گران قیمتی از قبیل طلا ، سنگ گران بها و غیره … ضمانت بگذارید.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو بدون راننده اتباع ایرانی

 1. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو
 2. کارت شناسایی معتبر
 3. گواهینامه
 4. “فقط و فقط” یکی از موارد ذیل:
  1. هفت تا ده درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودرو های ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو)
  2. سند ملکی به نام متقاضی
  3. توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *