معرفی خودرو

پیشنیه مرسدس S کلاس به عنوان بزرگترین و لوکس ترین محصول سدان مرسدس بنز و نمادی تمام عیار از اوج قدرت مهندسی آلمانی به سال ۱۹۵۴ باز میگردد. سری W180 و W128 که به نام پونتون (PONTON) شهرت دارد، سنگ بنایی برای خانواده خودروهای لوکس و اسپرت مرسدس بنز محسوب میشود که با پیشرانههای شش سیلندر خود، جادههای سرتاسر کره خاکی را فتح کردند .

پس از پایان تولید سری دوست داشتنی W180 در سال ۱۹۵۸، نوبت به عرضه مدل تازهای رسید که به دلیل طراحی خاص بخش انتهایی به نام Fintail مشهور است. چرا که خطوط منحنی شکل و چشمنواز پونتون در این سری که با کد فنیW111 و W112 شناخته می شود، با خطوطی محکم و برنده جایگزین شده بودند و ساختار کلی طراحی تا حدودی متناسب با سلیقه مردمان دهه ۶۰ آمریکای شمالی شکل گرفته بود.

اجاره خودروی بنز اس چقدره؟

خودروی بنز سری اس خودروی لوکس و ویژه تشریفات می باشد تا آنجا که تقریبا غالب شخصیت های مهم سیاسی و دیپلمات ها از این خودرو به عنوان خودروی تشریفاتی استفاده می کنند. حتی در کشور خودمان ایران هم شخصیت های برجسته از این خودرو برای تشریفات رسمی خود استفاده می کنند این خودرو دارای آپشن ها بسیار و امکانات رفاهی فراوانی می باشد و دلیل این همه آپشن های رفاهی نوع استفاده از که همان تشریفات می باشد است. در این خودرو برای سرنشینان عقب امکانت رفاهی بسیار همچون ماساژور سرد کن و گرم کن صندلی میز بار و آپشن های بسیار دیگر می باشد. و فول ترین مدل بنز اس با نشان باراباس مشخص گردیده و متمایز از دیگر همنوعان خود می باشد.

این خودرو در بازار اجاره خودرو سهم نسبتا بیشتری به نسبت خودرهای هم قیمت خود دارد و به نسبت خودروهای در این محدوده قیمت تعداد بیشتری از آن وجود دارد ولی نکته ای که گاهی مشتریان به آن توجه نمی کنند بحث لانگ و شرت بودن خودرو است و اینکه اختلاف در آپشن های این خودرو بسیار مهم می باشد چرا بخش اعظمی از ابهت و خوشنامی این سری فقط بخاطر آپشن ها فراوان آن است. در این میان بیشتر موسسات اجاره خودرو معمولا خودروهای ارزان قیمت این سری را میخرند تا فقط نامی از بنز اس را به یدک کشیده باشند ولی موسسه اجاره خودرو شهاب با توجه به این شناخت که کسانی که به دنبال این خودرو هستند آپشن های خودرو برایشان حائز اهمییت است اقدام به خرید فول ترین نوع بنز اس فرماتیک که به بنز اس باراباس معروف است اقدام کرده است تا نیاز بازار را به بهترین نحو پاسخگو باشد.

مشتریان و متقاضیان اجاره خودرو بنز اس شاید غالبا مردان میانسال و یا شرکتهای معتبر تجاری و یا تشریفات رسمی دولتی و خصوصی هستند.والبته ماشین بازهایی که ارزش این خودرو را خوب میدانند نیز علاقه به تست رانندگی و درایو با این خودرو را دارند. البته ناگفته نماند سوار شدن براین خودروی فوق لوکس آلمانی تقریبا رویای تمام جوانان است و جولان آن در خیابان به گونه ای چشم نواز است که هر رهگذری برای مدتی مبهوت ابهت و برزگی و اصالت می شوند.

در ایام عادی اجاره این خودرو روزانه ۱ میلیون ۸۰۰ هزار تومان روزانه است و البته محدودیت کیلومتر هم وجود دارد که توافقی است. ولی اگر ماهیانه اجاره کنید اجاره روزانه آن تقریبا ۱ میلیون و ۳۰۰هزار تومان خواهد بود که با توجه به شرایط بازار بین ۳۸ تا ۴۰ میلیون تومان می باشد. که البته همانطور که گفتیم باتوجه به بازار و شرایط قیمت ها متغییر و امکان دارد ارزان تر یا گران تر شود.

مشخصات مهم

حجم موتور۴۶۶۳
تعداد سیلندرها۸
آرایش قرار گیری سیلندرهاخورجینی V شکل
حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار)۴۳۵ اسب بخار در ۵۲۵۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر)۷۰۰ نیوتون متر در ۱۸۰۰ تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه
سیستم حرکتی خودرو (انتقال قدرت)موتور جلو دیفرانسیل عقب
نوع جعبه دندهجعبه دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
تعداد دنده (جلو)۸
حداکثر سرعت۲۵۰
شتاب ۰ الی ۱۰۰ (برحسب ثانیه)۵
سیکل ترکیبی مصرف سوخت۹٫۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر
استاندارد آلایندگییورو ۵