اجاره خودرو فقط برای ماشین عروس نیست

هر وقت سخن از اجاره خودرو به میان می آید اولین تصور و فکر به سمت و سوی مجالس عروسی و ماشین عروس میرود به گونه ای که حتی تصور میشود با صنف گلفروشان رابطه ای نزدیک دارد این در حالی است که تنها درصد کمی از مشتریان اجاره خودرو بدون راننده زوج های در شرف مراسم ازدواج هستند تشریفات سیاسی و تجاری و یا برگزار کنندگان همایش ها و سمینارها نیز مشتریان اجاره خودرو هستند حتی گاهی شرکت های بزرگ هم برای عقد قراردادهای مهم خود اقدام به اجاره ماشین میکنند.

ولی مصرف اجاره خودرو به اینجا ختم نمیشود گاهی برای شرکت در میهمانی ها و یا گشت و گذار در تهران یا همان به اصطلاح دور دور نیز ماشین اجاره میکنند. البته بعضی نیز برای تست خودرو قبل از خرید اقدام به اجاره خودرو میکنند و حتی برخی برای تفریح و بهره مند شدن از لذت رانندگی اقدام به اجاره خودرو میکنند.

البته مسافران و توریست ها نیز همیشه از مشتریان ثابت این صنف در همه جای دنیا هستند تا جایی که امروزه کمتر کسی است که به کیش و قشم برود و ماشین اجاره نکند و این تنها به دلیل آن است که هم نیاز به خودرو در آنجا به دلیل هوای گرم حس می شود و هم خودروهای لوکس آنچنانی را میتوان با قیمتی مناسب اجاره کرد.