اجاره پورشه کاین بدون راننده

اجاره شاسی‌بلند پورشه کاین مدل ۲۰۱۹، یکی از پرقدرت و لوکس‌ترین شاسی‌بلندهای این روز هاست، در ادامه نسل جدید این خودروی زیبا و لوکس را بررسی می‌کنیم.

بدون مقدمه باید گفت نسل سوم پورشه کاین (Cayenne) تمام سرعت مورد نیاز یک رانندگی پرهیجان با شاسی‌بلند را در اختیار راننده می‌گذارد. پورشه کاین ۲۰۱۹، یک نمونه‌ی اسپرت تمام‌عیار است.

اجاره پورشه کاین بدون راننده

 

اجاره پورشه کاین بدون راننده
اجاره پورشه کاین بدون راننده

اجاره این خودرو بدون راننده هم شامل می شود یعنی شما میتوانید بدون راننده این خودرو زیبایی شرکت پورشه را سوار شوید و از رانندگی لذت ببرید

اجاره پورشه پانامرا

پیشرانه و قوای فنی

مدل پایه پورشه کاین جدید، به پیشرانه‌ی ۶ سیلندر V شکل توربوشارژ با حجم ۳ لیتر مجهز است؛ به لطف این پیشرانه‌ی مدرن، نسل سوم کاین در مدل پایه با تجربه‌‌ی افزایش ۴۰ اسب بخار قدرت و ۵۰ نیوتن‌متر گشتاور، قدرت خروجی ۳۴۰ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتن‌متر دارد. خبری از پیشرانه‌ی قدیمی VR6 فولکس واگن نیست و حالا با قوای فنی توربوی قوی، مدل پایه‌ی نسل جدید کاین در سطح بسیار بالایی قرار می‌گیرد. این پیشرانه‌ی ۳ لیتری، علاوه بر ارتقاء در قدرت خروجی، عملکرد بهتری هم ارائه می‌دهد. به‌محض شروع حرکت، گشتاور بالا به سرعت وارد عمل می‌شود و در کنار تعویض دنده‌ی سریع جعبه‌دنده‌ی هشت سرعته خودکار قرار می‌گیرد. تمام مدل‌های کاین جدید از واحد هشت سرعته ZF استفاده می‌کنند که در واقع بیشتر شبیه جعبه‌دنده‌ی ۶ سرعته خودکار با دو دنده‌ی اوردرایو (Overdrive) است. پورشه کاین در در دنده‌ی ششم به حداکثر سرعت خود می‌رسد؛ دنده‌های هفت و هشت فقط برای کمک به مصرف سوخت کار گذاشته شده‌اند.

اجاره پورشه کاین بدون راننده
اجاره پورشه کاین بدون راننده

اجاره خودرو لوکس

نسل جدید پورشه کاین در مقایسه با نسل پیشین خود، ۱.۵ ثانیه سریع‌تر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و به لطف وجود توربوشارژ، شتاب ثانویه خوبی هم ارائه می‌دهد. البته تأخیر توربو همچنان وجود دارد که تیم مهندسی پورشه، همانند تمام مدل‌های جدید این شرکت، ویژگی افزایش فشار آنی توربو را در کاین ۲۰۱۹ قرار داده است تا تأخیر توربو به حداقل برسد. فرمان‌دهی بسیار خوب است و کاملا بازخورد لازم را در اختیار قرار می‌دهد و به دلیل حساسیت بالا و دقت مناسب، عبور از پیچ‌ها با کمترین زحمت انجام می‌شود. با وجود رینگ‌های ۲۰ اینچی (به‌صورت استاندارد رینگ‌ها ۱۹ اینچی هستند) و آپشن سیستم تعلیق بادی، مدل پایه‌ی کاین در جاده‌های ناهموار، سنگ‌فرش یا مسطح مشکلی نخواهد داشت. در نسل جدید کاین، ارتباط بین راننده و جاده بیشتر از همیشه حس می‌شود. شاید حتی اگر اطلاع نداشته باشیم، تفاوت بین مدل پایه و نسخه‌ی S را درک نکنیم.

اجاره پورشه کاین بدون راننده
اجاره پورشه کاین بدون راننده

انتهای پست /اجاره پورشه کاین بدون راننده