بنتلی بنتایگا سوپاپ های ترکیبی با محدوده الکتریکی خود را رونمایی کرد

بنتلی بنتایگا

به گزارش اجاره خودرو شهاب بنتلی به نظر می رسد که رانندگی کارآمد و لوکس عجیب و غریب را با راه اندازی Bentayga جدید هیبرید در نمایشگاه ژنو انجام دهد. مدل پلاگین دارای یک توربوشارژ ۳٫۰ لیتری V6 است که ۳۱ مایل (۵۰ کیلومتر) از رانندگی کاملا الکتریکی را در آزمون محدوده NEDC فراهم می کند. این مدل در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ در بازار های انتخابی نامشخص قرار می گیرد.

متاسفانه، Bentley هنوز جزئیات خروجی در مورد نیروی برق پلاگین ارائه نمی دهد. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد کل سیستم اسب بخار، گشتاور، اندازه باتری و تاثیر آن روی ذخیره سازی داخلی وجود ندارد.

بنتلی بنتایگا

 

بنتلی بنتایگا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بنتلی بنتایگا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

روی جدید قدرت Bentley باعث می شود تا برخی از ترفندهای کوچک به داخل خودرو برسد. به عنوان مثال، به جای یک سوئیچ برای سیستم شروع خودکار توقف، کنترل برای نیروی برق، از جمله EV درایو، هیبرید و حالت نگهداری وجود دارد. یک سیستم اطلاعاتی بازنگری دارای یک صفحه اطلاعات جدید است که اطلاعاتی در مورد نحوه انتقال قدرت هیبرید نشان می دهد. شماره گیری وضعیت باتری جایگزین دما سنج خنک کننده نیز می شود.

برای به حداکثر رساندن دامنه و کارایی موتورهای هیبریدی، این درایو با ناوبری ماهواره ای در هنگام ورود به یک مقصد ادغام می شود. این سیستم حتی به اندازه کافی هوشمند است که موجب صرفه جویی در مصرف باتری در شهر می شود. هدف این است که تا حد امکان از هیبرید برای رسیدن به جایی که راننده ها می خواهند بروید استفاده کنید.

خریداران Bentayga Hybrid همچنین می توانند از ویژگی های جدید مفید خدمات خودکار متصل بنتلی بهره مند شوند. به عنوان مثال، برنامه گوشی های هوشمند اجازه می دهد تا مالکان شارژ را از راه دور مدیریت کنند، و این توانایی را دارد که قبل از گرمایش یا خنک نگه داشتن کابین کار کند.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

بنتلی بنتایگا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بنتلی بنتایگا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

طراحان بنتلی به این نوع بنتایگا که یک هیبرید پلاگین هستند توجه نمی کنند. واضح ترین تغییر فلپ جدید در بدن در طرف مقابل از پرکننده سوخت برای مخفی کردن پورت شارژ است. علاوه بر این، شرکت از علامت های مس رنگی به عنوان یک شناسایی ظریف از ترانزیستور سبز استفاده می کند.

خریداران با دنبال کردن برخی سبک های اضافه می توانند Bentayga Hybrid خود را با شارژر Power Dock (نگاه کنید به بالا) از طراح مشهور فیلیپ استارک جفت کنید. دستگاه دیواری دارای یک رزومه رنگی مسی است که باعث می شود ترموستات SUV را نشان دهد. در مرکز مرکز پانل آلومینیومی قرار دارد.

 

بنتلی بنتایگا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
بنتلی بنتایگا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین