مارتین ونتیج جدید

درباره استون مارتین

استون مارتین، (به انگلیسی: Aston Martin) شرکت خودروسازی بریتانیایی است، که در زمینه مهندسی، طراحی و ساخت خودروهای اسپورت فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۱۳ توسط رابرت بمفورد و لیونل مارتین تاسیس شد.

از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۷ استون مارتین بخشی از گروه پرمیر اتوموتیو، به‌شمار می‌آمد، که خود زیرمجموعه‌ای از شرکت فورد محسوب می‌شد. در ۱۲ مارس ۲۰۰۷ در پی انعقاد قراردادی به ارزش ۴۷۹ میلیون پوند، استون مارتین به کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های سرمایه‌گذاری ادیم، شرکت الدار و پرو درایو، که توسط دیوید ریچاردز مدیریت می‌شد، واگذار گردید.

اما شرکت فورد ۴۰ میلیون پوند از سهام استون مارتین که معادل ۱۰٪ درصد از کل سهام آن است، را حفظ کرد. با احتساب این مبلغ، ارزش کل شرکت در سال ۲۰۰۷ معادل ۹۲۵ میلیون دلار برآورد گردید.

اجاره خودروشمارش معکوس برای معرفی استون مارتین ونتیج جدید

استون مارتین به‌صورت رسمی در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد رونمایی نسل جدید ونتیج در ۲۱ نوامبر خواهد بود.

مارتین ونتیج جدید-اجاره ماشین-اجاره خودرو
برای اعلام این خبر از تصویری تیزری استفاده شده که نام خودرو را در زیر چشمان ترسناک گرگ نشان داده و به وضوح اعلام می‌کند خریداران باید از این خودرو راضی باشند!

مارتین ونتیج جدید-اجاره ماشین-اجاره خودرو
البته دلیلی برای فروش ضعیف ونتیج وجود نداشته و به نظر می‌رسد تمامی تکه‌های پازل در جای صحیح خود قرار گرفته‌اند.اجاره خودرو درتهران ونتیج جدید از پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری بای توربو با قدرت ۵۰۰ اسب بخاری استفاده خواهد کرد. این پیشرانه به عنوان بخشی از همکاری فنی استون و مرسدس در قلب محصول جدید بریتانیایی‌ها خواهد تپید. انتظار داریم نسل جدید ونتیج به‌صورت آپشن با گیربکس ۶ سرعته دستی یا نسخه اتوماتیک دوکلاچه عرضه شود.

مارتین ونتیج جدید-اجاره ماشین-اجاره خودرو
استون مارتین ونتیج چندین بار در حال تست شکار عکاسان جاسوسی شده بنابراین می‌دانیم که مهندسان کمپانی تلاشی سخت برای اطمینان از این موضوع داشته‌اند که این خودرو اعتبار استون را حفظ خواهد کرداجاره ماشین درتهران و به ارائه هیجان رانندگی ادامه خواهد داد.


برخی از ویژگی‌های ونتیج جدید عبارت‌اند از چراغ‌های جلوی بزرگ‌تر و البته نوار LED کامل در بخش عقبی که به احساس دراماتیک بودن خودرو می‌افزاید.

مارتین ونتیج جدید-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشینشمارش معکوس برای معرفی استون مارتین ونتیج جدید

نسل فعلی استون مارتین ونتیج در سال ۲۰۰۵ معرفی شده و تمرکز بیشتری روی راننده داشت. نسل جدید این خودرو به مصاف محصولات معتبری چون پورشه ۹۱۱ و دیگر خودروهای اسپورت خواهد رفت.