نیسان اسموکن تیتان رونمایی شد

نیسان اسموکن تیتان

به گزارش اجاره خودرو شهاب در اینجا چیزی است که شما همیشه آن را نمی بینید. در واقع، افرادی که دوست دارند در یک رویداد ورزشی ضبط کنند، هر روز و یا حداقل، هر آخر هفته را مشاهده می کنید. دستگاه های پخت و پز سفارشی در تمام اشکال و اندازه ها قرار می گیرند، اما در حافظه جمعی ما این اولین بار است که ما تا به حال چنین تبدیل کاملی از کامیون وانت را از تولید کننده دیده ایم. این نیسان اسموکین تیتان نامیده می شود و این همه اسباب بازی های خنک کننده کوچک که در آن قرار گرفته اند شامل سینک آشپزخانه است.

 

نیسان اسموکن تیتان - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان اسموکن تیتان – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

نیسان اسموکن تیتان

بیلی هیز، معاون ریاست LCV و کامیون ها برای نیسان در آمریکای شمالی، گفت: “با ویژگی های جدید موجود در تخت، جعبه های قفل شده تیتان، سیستم صوتی حق بیمه Rockford Fosgate و داخلی لوکس، Titan XD یک کامیون فوق العاده با قابلیت خنک کننده است.” اما پیشرفت های باورنکردنی مبنی بر تبدیل یک تیتان سهام به تیتان اسموکین – ساخته شده در سیگاری، اجاق گاز و شیرینی پزی – باعث می شود آن را برای آنهایی که دوست دارند با دوستان و گوشت سیگار کشیدن خانواده، وقت خود را صرف کنند، همانطور که خودم انجام می دهم ”

نیسان این را در نمایشگاه وانت ۲۰۱۸ معرفی کرد و به عنوان تصاویر نشان می دهد، این فقط یک کامیون وانت نیست با یک کوره داخلی ساخته شده است. وانت به عنوان یکی دیگر از Titan XD زندگی می کند، اما به زودی تعدادی از ارتقاء های پس از فروش به سرعت دنبال می شود. تخت صندلی برداشته شده و با یک تخت آلومینیومی از CM Truck Beds جایگزین می شود. این باعث می شود که سه ایستگاه غذائی (بله، سه) تهیه شود، که هر کدام دارای اجاق گاز دوگانه خود است. در داخل تیتان یک یخچال فریزر / فریزر ۵۰ کیلو بایت همراه با یک قفسه ادویه سفارشی نصب شده است. و بله، در تخت خواب یک سینک صادقانه به خوبی با تامین آب خود است.

 

نیسان اسموکن تیتان - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان اسموکن تیتان – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

طرفداران Tailgating متوجه خواهند شد که، گرچه بسیار جذاب است، هیچ یک از این دنده ها استفاده نمی شود. به جای آنکه تخت تطبیق را بردارید، آن را بر روی یک تریلر سفارشی نصب کرده و با یک جفت تیتان جعبه نصب کنید تا گلوله ها و تراشه های لازم برای ساخت یک غذای خوشمزه را ذخیره کنید. سحر و جادو اتفاق می افتد حسن نیت ارائه میدهد از یک سیگاری سفارشی و کوره بر روی یک سینی کشویی نصب شده با استفاده از Utili-Track موجود در بستر.

متاسفانه شما نمیتوانید اسموکین تیتان را از نیسان سفارش دهید. این ساخت ویژه فقط یک فانتزی است که در آن پرواز می کند، اما همه امید از بین رفته است. نیسان می گوید: ۲۰ قطعات منحصر به فرد پس از فروش، از سازندگان مختلف در کوره، آشپزخانه و کامیون های کامیون ساخته شده اند، بنابراین شما مطمئنا می توانید یکی از خود را در صورت تمایل ساخت کنید.

 

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

نیسان اسموکن تیتان - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان اسموکن تیتان – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین