نیسان ترا نقد و بررسی این خودرو زیبا

نیسان ترا نقد و بررسی

به گزارش اجاره خودرو شهاب نیسان ترا ، بدنه ی جدید خود را برای چین و سایر بازارهای آسیایی نشان داده است. فقط آن را Xterra نمی نامیم.

در چین، جایی که نیسان برنامه های بزرگی برای SUV دارد، این خودرو جایگزین اسم پالادین خواهد شد. در جای دیگر، نیسان نام Xterra را حفظ کرده است، هر چند که این نام تجاری تایید نکرده است که نسخه Terra نام Xterra را در هر بازار بکار خواهد گرفت. Xterra در سال ۲۰۰۷ سواحل U.S. را ترک کرد. با این حال ممکن است برای بازگشت Xterra، Nee Terra امید وجود داشته باشد.

نیسان ترا نقد و بررسی

 

نیسان ترا - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان ترا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در اعلامیه نام تجاری، نیسان اعلام کرد که قصد دارد تا فروش ۲۰ فروند از SUV های مبتنی بر قاب را تا سال ۲۰۲۲ افزایش دهد. در این فرآیند، قصد دارد تبدیل به “رهبر جهانی در وانت ها و SUV های مبتنی بر قاب” شود. دشوار است بدون ایالات متحده جهانی باشد. فقط گفتن

نیسان قبلا به بازگشت Xterra اشاره کرد در حالی که تایید یک وانت جدید مرز در دسامبر گذشته.

نیسان هیچ جزئیاتی را درباره مشخصات فنی و یا نیروی ترانزیشن ارائه نمی دهد، اما ما می دانیم که Terra با ۲٫۵ لیتری Inline-4 وارد می شود که حدود ۱۸۳ اسب بخار در چین تولید می کند.

طراحی Terra به شدت از واکار جهانی ناوارا با فاشیا جلو و عقب و جلو صورت می گیرد، در حالی که عقب بهترین جعل هویت عزیزان خود را دارد. به نظر می رسد که این خودرو به عنوان استاندارد نیسان با طراحی ساده طراحی شده است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

نیسان ترا نقد و بررسی - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
نیسان ترا – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در ماه آوریل نیسان اطلاعات کاملی در مورد Terra SUV در اختیار شما قرار می دهد که خودرو آن اولین نمایشگاه رسمی خود را در نمایشگاه خودروی پکن ۲۰۱۸ ارائه می دهد. این Terra در بهار بهار در چین عرضه خواهد شد و دیگر بازارهای آسیایی به زودی از آن پیروی خواهند کرد.