هیوندای سانتافه ۲۰۱۹ تغییر شکل، تغییر اندازه رونمایی شد

هیوندای سانتافه

به گزارش اجاره خودرو شهاب با حواس پرتی از بازی های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ و اولین زمان من رانندگی یک وسیله نقلیه سلولی سوخت هیدروژن، شما فکر می کنید که آزمایش یک کامیون جمع و جور جدید کمترین بخش سفر من به کره جنوبی خواهد بود. اما پس از یک روز خراب شدن در کنار جاده های ساحلی با گاه گاه گاه به گاه برای تنقلات خشک شده ماهی عجیب و غریب، کاملا روشن است که با سال ۲۰۱۹ Santa Fe، هیوندای ورودی هیجان انگیز است.

برای شروع کنندگان، این “کمی” کمی اشتباه نگفتید. هیوندای نام کمدی گیلاس نام Santa Fe را از بین می برد، سانتا فا را با اندازه های کمتری برای رقابت با موتورهای مشابه تویوتا RAV4، نیسان Rogue و هوندا CR-V می کشد. حتی هنوز هم، MY19 Santa Fe بزرگتر از SUV خروجی است که فقط در هر جهت است: ۳٫۱ اینچ در طول کلی، ۲٫۶ در محور دوقلو و به علاوه ۰٫۴ اینچ در عرض.

فقط به آب گل آلود کمی بیشتر، در حالی که سانتا فا به عنوان یک وسیله نقلیه دو سره ای با پنج صندلی راه اندازی خواهد شد، آن را به یک فاصله با فاصله دو چشمی، هفت صندلی “Santa Fe XL” در ۲۰۱۹٫ ارائه حداقل در ایالات متحده، که هفت سیلندر تنها با یک موتور ۲٫۲ لیتری توربوجستیل مجهز شده است. آیا همه اینها برای هر کسی که خارج از برنامه تولید محصولات هیوندای است، قابل درک است؟ من مطمئن نیستم، اما اجازه دهید در حال حاضر با آن رول.

هیوندای سانتافه

هیوندای سانتافه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

متاسفانه، درایو من هیچ چیز در مورد تجربه نیروی برق نشان نداد چون خوانندگان آمریکای شمالی آن را می دانند. این به این دلیل است که تمام خودروهای آزمایشی با یک توربوجیل ۲٫۰ لیتری مجهز به ۱۸۰ اسب بخار و ۲۹۲ پوند فوت گشتاور مجهز به سواحل ایالات متحده است. در عوض ما یک موتور ۲٫۴ لیتری با ۱۸۵ اسب بخار و ۱۷۸ پوند فوت را به عنوان موتور پایه و یا ۲٫۰ لیتر توربوشارژ با ۲۳۲ اسب بخار و ۲۶۰ پوند فوت برای عرضه گاز با قدرت بالا دریافت می کنیم یا ۲٫۲ دیزلی ساخت ۲۰۰ اسب بخار و ۳۲۰ اسب بخار. تمام سه ترانسپورتی که در اینجا ارائه می شوند از یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته استفاده می کنند.

توربوجیدل که من رانندگی کردم، ممکن است برای آمریکایی ها ممنوع باشد، اما حس من این است که سانتا فای بیشتر از دیزل بزرگتر یا موتور بنزینی توربو برخوردار است. دیزل خروجی پایین تر، هرچند گشتاور و مایل به اجرای فرمان های عبور من در اطراف ترافیک تندتر بود، با گوش دادن به آن، با صدای بلند به داخل کابین در سرعت و شتاب شدید شد.

خوشبختانه، دستورالعمل سوارکاری و حمل و نقل بسیار بیشتر اصلاح شد. مسیر رانندگی شامل بسیاری از جاده های دو لاین بود که با رانندگی بزرگی مخلوط شده بودند و زیر پایه های سانتا فا در خیابان ها به شدت در جاده ها دیده می شد. پاسخ به درخواست برای تغییر سریع مسیر هنوز هم واکنش زمان آهسته را اعلام کرد، اما آن را به اندازه کافی لاغر به نظر می رسد برای رانندگی از شرایط رانندگی آسیاب. در حقیقت، زمانی که انحنای بخش های جاده ی ساحلی باز می شد، بدن کمتری نسبت به پیش بینی های من وجود داشت.

هیچ سطح جاده ی مرطوب یا یخ زده ای وجود نداشت که در آن سیستم HTRAC تمام چرخ ها را آزمایش کند، اما تجربه در سایر محصولات هیوندای به ما می گوید که این کار موثر است. توزیع گشتاور الکترونیکی می تواند تا ۵۰ درصد از قدرت موجود برای چرخ های عقب در حالت ورزشی را مشاهده کند، به طوری که شما می توانید از خروجی های دقیق و سریع استفاده کنید.

 

هیوندای سانتافه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

باز هم همه ی موارد فوق ستاره ای ارزشمند هستند: وسایل نقلیه ای که ما رانندگی کردیم برای بازار کره ای تنظیم شد. نکته های نهایی در مورد این همه، منتظر تا زمانی که راه اندازی سانتا ف … در آمریکای شمالی ادامه پیدا کند، من برای چیزهای خوب امید دارم.

چه چیزی برای بازار ایالات متحده تغییر نخواهد کرد – و احتمالا بسیار مهمتر برای خریداران SUV – کارهایی است که به طور چشمگیری بهبود ظاهر داخلی و بیرونی برای ۱۹ سانتافه انجام می شود.

همانند بسیاری از تولید کنندگان، هیوندای یک چهره برای خودرویی که دارای یک پنجره مشبک و نورپردازی خلاق است، ایجاد کرده است. این پنجره مشبک، لانه زنبوری است که در کروم و مات سیاه عرضه خواهد شد و به نظر من مدرن به نظر می رسد بدون افتادن به رده های پر از کار. چراغ های بسیار باریک در گوشه های بالای پنجره مشبک در حال استفاده از چراغ های روز هستند، در حالی که واحدهای شبیه تر و هدفمند زیر چراغ های پرتو و پرتو هستند.

از نظر مشخصات، من واقعا حفاری شیشه ای توسعه یافته (روز افتتاح نور و یا “DLO” برای nerds ماشین شما)، به ویژه پایانه منظمی kinked در rearmost ستون. گلخانه سبک بدنه اسراف منحنی و گرده عقب، که من از یک کوچک و کمی بهتر متوجه اینفینیتی QX80 به یاد.

طراحی داخلی بیشتر از آنچه خارج از ساختمان به نظر می رسد، هرچند Hyundai فضای کمی محافظه کارانه را با تکنولوژی های متنوع تیره کرده است. به نظر می رسد و پاسخ از مشخصات بالا، صفحه نمایش ۸ اینچ سرگرمی هر دو چشمگیر بود. همانطور که توانایی نرم افزار ناوبری پخته شده Hyundai بود که من را از حومه کره ای به منزل و از طریق ترافیک متراکم سئول پرورش داد. حداقل برای بازار کره ای، صدای دهید کمی بیشتر و فوری از من به صورت روزانه دوست بودند، اما سیستم من به هتل من تنها با یک به نوبه خود سوال برانگیز در میان صدها کردم. بزرگ، روشن، ریاست نمایش نیز در این تلاش کمک کرد، و برای بزرگراه رانندگی دوربین دید عقب – که بالا میآید در خوشه ابزار زمانی که شما سیگنال – فوق العاده ای بود.

 

هیوندای سانتافه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

علاوه بر این، یکی از دوستان ما در Hyundai North America یک لیست قابل توجه از تکنولوژی استاندارد ایمنی برای Santa Fe جدید را تایید کرد. در اینجا فهرست جامع: اجتناب برخورد با جلو؛ اجتناب کور نقطه و کمک؛ کمک به خروج امن (بنابراین شما یا یک مسافر نمی تواند درب را به ترافیک در می آید)؛ کمک به اجتناب از برخورد ترافیک عقب؛ کمک به نگهداری خط؛ کنترل کروز هوشمند هشدار راننده (با نماد قهوه فانتزی عجیب و غریب)؛ و کمک بالا پرتو. با عرض پوزش برای لیست مشخصات، اما نشان می دهد که باید یک داستان ایمنی فوق العاده برای خریداران بالقوه هیوندای.

خوشبختانه، من تجربه بسیاری از این سیستم های ایمنی را تجربه نکردم، اما من متوجه شدم که خط کمکم را حفظ می کند – که در حالی که در دست شما است – فرمان را حرکت می دهد تا از من دلخورتر باشد. شما می توانید کمک را خاموش کنید، و من این کار را انجام دادم، اما فکر می کنم یک کاربرد دقیق تر از نیرو، مناسب تر خواهد بود.

این خودرو برای من در اختیار شما قرار می گیرد تا احساسات کامل و نهایی این سانتا فا ۲۰۱۹ را در اختیار شما قرار دهد. آیا ۲٫۰T خوب یا عالی خواهد بود؟ آیا دسترسی به یک لمس به ردیف سوم صرفه جویی در تلاش است، و آیا صندلی عقب ارزش لعنتی؟ چطور شوک ها، چشمه ها و دمپر ها به صورت متفاوت برای راه های آمریکا تنظیم می شود؟ اما این نگاه هوشمندانه دزدکی بزرگ نشان می دهد که چگونه هیوندای جدی در مورد رقابت برای بهترین افتخارات در اینجا است. همانطور که همیشه، اثبات در pudding، اما گروه آزمون خوشمزه طعم (در همه مانند ماهی خشک شده).

 

هیوندای سانتافه - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هیوندای سانتافه – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

پایان مقاله / هیوندای سانتافه