کیا K900 پیش نمایش نگاه جدید برای سدان زیبا

کیا K900

به گزارش اجاره خودرو شهاب در حال حاضر Kia در سال ۲۰۱۸ نمایشگاه ژنو خودروی ژنو را با کمپانی Ceed جدید خود به نمایش می گذارد، اما سازنده خودرو مشتاق است که به ما یادآوری کند چه چیزی در انتهای دیگر طیف قرار دارد. چند تیزر از سدان کلاسیک K900 در هفته های اخیر منتشر شده است و با رونق رسانه های اولیه Geneva، این آخرین تیزر از سازنده است – یک جفت طرح ریزی که پیش نمایش سدان جدید است.

 

کیا K900 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا K900 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

کیا K900

طبق گفته Kia، K900s ظاهر جدید “پیچیده و برجسته” است و “معرفی یک هوا مدرن از ظرافت و gravitas به بخش بزرگ سدان است.” اگر این به اندازه کافی انتزاعی نیست، سازنده خودرو ادامه می دهد که مشبک خودرو بر اساس مفهومی است “شکل تغییر شکل انرژی چگالنده” و این که چراغهای خودرو تحت تاثیر خطوط نور قرار می گیرند. این آخرین بیت حداقل باعث می شود که برخی از فاکتورها با توجه به چراغهای جلو، شما می دانید، باید روشن شود و همه چیز.

در میان تصاویر فوق العاده و استعاره های پیچیده، ما یاد می گیریم که چراغ های عقب K900 و قسمت عقب اگزوز با کروم احاطه شده اند و مشبک ۱۷۶ سلولی دارد که از مرکز دورتر می شود. این در واقع چیزی است که ما علاقه مند به دیدن آن در ماشین واقعی هستیم، زیرا در حال حاضر به نظر می رسد خوب در رندر خوب است. به طور ناگهانی، چیزی که در کل انرژی چگال است، حقیقتا حس می کند و با بسیاری از اتومبیل های لوکس دیگر که برای جلوه های بزرگتر از زندگی به جلو حرکت می کنند، چهره متوسط K900 ممکن است یک نفس هوای تازه باشد.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

کیا K900 - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
کیا K900 – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

برای این واقعیت، تمام ماشین به نظر می رسد دلپذیر است. رندرهایی مثل این همیشه زمانی که به مدل تولید واقعی مربوط می شود، همیشه انجیل نیستند، اما خطوط و ابعاد آن جذاب هستند و با ویدیوی تیزر مشخصات (بالا) چند روز پیش ما مطابقت داشتیم. برای رکورد، که ماشین واقعی را نشان داد. ما هیجان زده هستیم تا ببینیم همه اینها باهم جمع می شوند.

ما هم خیلی صبر نداریم. Kia می گوید یک آگهی کامل در ماه آینده انجام خواهد شد.