اجاره مازراتی گرن کابریو اس

اجاره مازراتی

اجاره مازراتی گرن کابریو اس

اجاره خودرو شهاب برای تنوع در رنت خودرو خود و همچنین برای راحتی انتخاب خودرو برای اجاره گیرنده های عزیز یک دستگاه مازراتی گرن کابریو کروک خریداری کرده است . این خودرو بدلیل اسپورت و کروک بودن یکی از خودرو های پر طرفدار در اجاره خودرو قرار گرفته است .

اجاره مازراتی گرن کابریو اس
اجاره مازراتی گرن کابریو اس

اجاره مازراتی گرن کابریو اس

مازراتی گرن کبریو یا گرن کابریو – Gran Cabrio کوپه ی دو درب تبدیل با ظرفیت ۴ سرنشین است که از سال ۲۰۰۷ تا کنون تولید شده و در کلاس خودروهای جی تی قرار می گیرد. این خودروی لوکس زیبا در سه مدل پایه ، گرن توریزمو S و گرن توریزمو Mc تولید میشود که هر سه دارای موتور قدرتمند ۸ سیلندر میباشند که به ترتیب دارای قدرت بیشتری هستند تا جایی که با گرن توریسمو Mc می توانید تا حداکثر سرعت ۳۰۳ کیلومتر بر ساعت برانید. این خودرو از لحاظ ظاهری هم کمی با مدل پایه تفاوت دارد و از نظر ابعادی نیز کمی طویل تر و کوتاه تر است و با حذف صندلی های عقب به خودرویی ۲ نفره و مسابقه ای تبدیل شده.

اجاره مازراتی گرن کابریو اس
اجاره مازراتی گرن کابریو اس

اجاره خودرو بدون راننده

مازراتی گرن کابریو ( Gran Cabrio ) یک خودروی کروک ۴ نفره است که می توان گفت تنها خودروی کروکی که فضای بسیار خوبی را در اختیار سرنشینان عقب می گزارد  و علاوه بر مدل پایه دو مدل دیگر از این خودرو با نام گرن کابریو اسپورت و گرن کابریو Mc نیز تولید می شود که هر سه مدل دارای سقف قابل انعطاف سبکی هستند . گرن کابریو Mc از نظر ابعادی طویلتر و دارای فضایی برای ۲ سرنشین است.

این خودرو و مدل های  آن مجهز به موتور قدرتمند ۸ سیلندر ۴٫۷ لیتری هستند که با استفاده از فناوری که در مدل های اسپورت و MC بکار گرفته شده این دو مدل دارای قدرت بیشتری از مدل پایه هستند.

این ماشین لوکس دیفرانسیل عقب با داشتن موتور ۸ سیلندر ۳۲ سوپاپ و حجم ۴۶۹۱ سی سی توانایی تولید ۴۴۲٫۵ اسب بخار قدرت در ۷۰۰۰ دور در دقیقه و ۵۱۰ نیوتن متر گشتاور در ۴۷۵۰ دور در دقیقه را دارد.
اجاره مازراتی گرن کابریو اس
اجاره مازراتی گرن کابریو اس
این پیشرانه بهینه سازی شده است تا گرن کابریو اسپرت دیگر در همه جهات برتری خود را نسبت به قبل نشان دهد، از تکنولوژی های مدرن برای کاهش اصطکاک در موتور استفاده شده است به همین دلیل پیستون ها و دیگر ادوات داخلی موتور DLC شده اند، سیستم پاشش خودرو و اویل پمپ آن بهینه شده است و روغن به خوبی درون این موتور پمپاژ می شود و همین امر باعث شده است که موتور این اتومبیل در سخت ترین شرایط نیز نرم کار کند.
حداکثر سعت این مدل مازراتی ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت بوده و شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴٫۸ ثانیه می باشد.