اجاره ماشین عروس در تهران

اجاره ماشین عروس در تهران

بسیاری از زوج ها ممکن است این تجربه را داشته باشند که در بهترین شب زندگی خود که همان شب ازدواج و عروسی آنها می باشد، این آرزو را در دل خود داشته اند که شب رویایی آنها چقدر زیبا می شد اگر می توانستند برای اجازه ماشین عروس، به سراغ بهترین و بالاترین مدل خودروهای خارجی می رفتند و شب رویایی خود را صد برابر خاطره انگیزتر می کردند. البته امروزه این آرزو در دل بسیاری از زوج های جوان است و چه بسا برخی از آنها به آرزوهای خود جامه عمل می پوشانند و به هر شکل ممکن، آرزوهای شب عروسی خود را به واقعیت تبدیل می نمایند. اما لازم است بدانید اگر برای مراسم ازدواج خود، قصد اجاره ماشین عروس دارید، بایستی یکسری قوانین و مقررات را بپذیرید. شرح این قوانین و مقررات در بخش های بعدی بیان خواهد شد. پیشنهاد می گردد ادامه مقاله را همراه با ما دنبال کنید.

اجاره ماشین عروس در تهران
اجاره ماشین عروس در تهران

اشتیاق اجاره ماشین در مراسم ازدواج

ظاهر یک ماشین عروس در هر کجای دنیا بدین صورت است که با گل های زیبا و متنوع، آراسته می شود و شخص داماد با خودروی گل آرایی شده، به سراغ عروس می رود و پس از برگزاری مراسم ازدواج و جشن و پایکوبی، عروس را با همان ماشین به منزل خود می برد. قطعا شب مراسم عروسی، از زیباترین و خاطره انگیزترین شب های زندگی هر زن و مردی محسوب می شود. پس لازم است برای این شب سنگ تمام بگذارید تا ضمن تقسیم شادی خود با دیگران، خود شما نیز شب خوبی را همراه با همسر خود تجربه کنید.

اجاره ماشین عروس در تهران
اجاره ماشین عروس در تهران

تصمیم زوجین برای اجاره ماشین عروس

در آداب و رسوم و فرهنگ ایرانی، در مراسم عروسی، داماد با خودرویی که در اختیار دارد، به دنبال عروس در آرایشگاه می رود و پس از آن هر دو به اتفاق یکدیگر به سالن، تالار یا هر محلی که مراسم ازدواج در آنجا برگزار می گردد، می روند. آنها لحظات خوش و شادی را در کنار اقوام و آشنایان خواهند داشت و شادی و خوشحالی خود را با آنان تقسیم می کنند. پس از اتمام مراسم ازدواج، میهمان ها عروس و داماد را تا درب منزل همراهی می نمایند. از آنجایی که هر عروس و دامادی این لحظات را تجربه کرده اند، لذا تمایل دارند که ماشین انتخابی آنها برای این شب به یاد ماندنی، یک ماشین مدل بالا و خاص باشد. بسیاری از آنها به سمت اجاره ماشین عروس می روند و برخی دیگر نیز خود دارای ماشین هستند. البته در برخی موارد دیده می شود که فرد دارای ماشین است، اما ترجیح می دهد با اجاره ماشین عروس، خودروی بهتری را برای این شب در نظر بگیرد.

اجاره ماشین عروس در تهران
اجاره ماشین عروس در تهران

سلیقه عروس و داماد برای اجاره ماشین عروس

اما در این که عروس و داماد چه نوع خودرویی را برای اجاره ماشین عروس در نظر می گیرند، بستگی به سلیقه طرفین دارند. برخی ها ترجیح می دهند برای اجاره خودروی عروسی از ماشین های مدل کلاسیک استفاده کنند. در صورتی سلیقه بسیاری از عروس و دامادها، اجاره خودروی عروسی در مدل های اسپرت و امروزی است. وجه مشترک هر دوی این سلیقه ها، پذیرفتن قوانین اجاره ماشین برای مراسم ازدواج است. چراکه در هر صورت از شخصی که ماشین عروس اجاره می کند، اسناد و مدارکی جهت تضمین گرفته می شود که البته این قوانین در موسسات و شرکت های مختلف اجاره خودر، متفاوت می باشد. اجاره خودرو برای مراسم عروسی در دو حالت بدون راننده و با راننده امکان پذیر می باشد که البته قیمت های این دو حالت با یکدیگر متفاوت هستند.

 

اجاره ماشین عروس در تهران
اجاره ماشین عروس در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *