با تونل باد تکنولوژیک فولکس‌واگن آشنا شوید

اخبار فولکس‌واگن

اخبار فولکس‌واگن با تونل باد تکنولوژیک فولکس‌واگن آشنا شوید

این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی، آدولف هیتلر بنا نهاده شد. او از فردیناند پورشه تقاضا کرد، خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند؛ بنابراین شرکت تأسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم است.

فولکس‌واگن برنامه‌های خود برای نونوار کردن تمامی محصولات خود تا پایان دهه میلادی جاری را اعلام کرده و می‌گویداجاره خودرو درتهران که بی‌وقفه در حال کار بر روی بیش از ۵۰ خودروی جدید است. به منظور سرعت بخشیدن به توسعه این فرایند، فولکس حدود ۱۰۰ میلیون یورو در مرکز تونل باد جدیدی سرمایه‌گذاری کرده است. این مرکز پیشرفته در ولفسبورگ آلمان قرار دارد.

اخبار فولکس‌واگن

اخبار فولکس‌واگن-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره خودرواخبار فولکس‌واگن با تونل باد تکنولوژیک فولکس‌واگن آشنا شوید

مرکز تونل باد جدید فولکس مساحت ۸۸۰۰ مترمربعی داشته و به این کمپانی اجازه خواهد داد تا ضریب درگ خودروهای خود را تنها در ۲۰ دقیقه محاسبه کرده و محاسبات رایانه‌ای آن تنها در چند روز صورت خواهد گرفت.اجاره ماشین درتهران سرعت باد داخل تونل می‌تواند به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت برسد و شرایط واقعی خودروها را شبیه‌سازی کرده و دمای بین منفی ۳۰ درجه تا مثبت ۶۰ درجه سانتی گراد را ایجاد نماید.

اخبار فولکس‌واگن

اخبار فولکس‌واگن-اجاره ماشین-اجاره خودرو

اجاره ماشیناخبار فولکس‌واگن با تونل باد تکنولوژیک فولکس‌واگن آشنا شوید

 

علاوه بر کاربردهای یاد شده، تونل باد فولکس‌واگن برای شبیه‌سازی آب‌وهوای برفی و بارانی طراحی شده و می‌توانداجاره خودرو درتهران رطوبت ۹۰ درصدی را ایجاد نماید. فولکس‌واگن با افتخار می‌گوید این تأسیسات احتمالاً یکی از آرام‌ترین تونل‌های باد صنعت خودرو بوده زیرا در سرعت ۱۶۰ کیلومتر در ساعت فشار صدای ۶۵ دسی بلی را ایجاد کرده که تقریباً به اندازه صدای معقول یک تلویزیون است. این عملکرد با توجه به شعاع ۸ متری فن بزرگ این تونل باد بسیار قابل‌توجه است.

مرکز جدید فولکس که از سال ۲۰۱۴ کارهای عملیاتی آن در جریان بوده به کمپانی اجازه تولید خودروهای آئرودینامیک تر با ضرایب درگ کمتری را خواهد داد. این امر روی مصرف سوخت و آلایندگی کمتر تأثیر مستقیم دارد. نیازی به گفتن نیست که خودروهای الکتریکی نیز از این تونل باد سود خواهند بود زیرا بهبود آئرودینامیک خودرو منجر به افزایش محدوده الکتریکی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *