بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو از این هفته

بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو

چیزهایی که در دنیای مخفی توسعه خودرو بسیار سریع حرکت می کنند. تولید کنندگان دائما نمونه اولیه خود را در محیط های دنیای واقعی آزمایش می کنند، گاهی سال ها قبل از اولین مدل جدید. در عین حال، عکاسان جاسوسی در سراسر جهان بهترین کار را برای گرفتن این ماشین ها انجام می دهند، بنابراین ما ممکن است نگاهی به آنچه در آینده می بینیم داشته باشیم.

ما به طور روزانه آخرین اخبار را در این زمینه نگهداری می کنیم، اما در صورتی که شما چیزی را در مسیر خود ندیده اید، خلاصه ای از تمامی آخرین سواری ها، سدان ها، کامیون ها، هتشایک ها و سوپروایزرهایی که ما در این هفته دیدیم.

 

بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو
بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو

 

 

سری سوم BMW
خودروهای آزمایشی BMW در این هفته با تعدادی از مدل های موجود در فهرست ما خاتمه یافت. در میان آنها یک جفت سدان ۳ سری است که یکی از آنها به نظر می رسد مدل M Sport است.

مرسدس بنز GLA کلاس
این ممکن است به نظر می رسد کمی کابوی نوع Hatchback کلاس A، اما این SUV کوچک باید محل خود را در بازار در زمانی که آن را بیرون می آید.

اجاره خودرواجاره ماشینکرایه ماشین

 

بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو
بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو

 

پورشه ۹۱۱ GT3
۹۹۲ سری ۹۱۱ در حال آمدن است و ما توربو را دیده ایم، اما این نمونه اولیه یک نگاه عمیق تر را می تواند داشته باشد که می تواند GT3 بعدی باشد.

BMW 1 سری
ما در سری فیلم های جدید ۱ سری فیلم هایی را مشاهده کردیم که در کنار آنها همه چیز را به نمایش گذاشت.

نیسان مورانو
این هفته اولین نگاه ما به نیسان مرطوب مرطوب، که می تواند در پایان سال جاری نشان داده شود.

BMW 7 سری
ما هفته گذشته بزرگ BMW را دیدیم، اما تیم جاسوسی ما عکس های جدیدی از مدل M Sport شبیه سازی کرد.

تویوتا سوپرا
جادو برای ماشین ورزشی تولید تویوتا ادامه می یابد، اما بسته بندی کامو نمی تواند پرده های سکسی سوپرا را پنهان کند.

 

 

بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو
بهترین عکس های جاسوسی اجاره خودرو

فراری ۴۸۸ پیستا
بله، جدید افسانه فراری شده است. اما تا آنجا که می توان گفت این اولین بار است که در وحشی دیده می شود و حتی در خیابان نیز بهتر می شود.

BMW Z4
این رانندگان تست دیوانه در BMW تصمیم گرفتند تا آب و هوای گرم را صبر نکنند و در حالی که آزمایشات آب و هوای سرد را انجام دادند، در این نمونه اولیه Z4 قرار گرفتند. ما آنجا بودیم تا جنون را عکاسی کنیم.

مرسدس بنز AMG E63 واگن
خواننده پس از این سقف طولانی E63 مجهز شده با لاستیک های بسیار بزرگ به وقوع پیوست. این به این دلیل است که احتمالا بیش از ۶۰۰ اسب بخار در زیر هود وجود دارد.

BMW X7
خطوط بدن در جلو سوپر گل سرسبد جدید BMW، کمی در این دسته از عکس های جاسوسی کمی ساده تر دیده می شود.

فورد Mondeo
فورد فقط یک به روز رسانی جزئی را برای ۲۰۱۹ Fusion نشان داد، و به نظر می رسد همتای اروپایی آن را به روز رسانی مشابه دریافت خواهد کرد.

مرسدس AMG GLS 63
ما هفته گذشته بزرگ SUV بزرگ را دیدیم و مجموعه ای جدید از عکس ها در این هفته نمونه اولیه را به خوبی نشان می دهد همانطور که تا کنون دیده ایم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *