خداحافظی مرسدس بنز G-Class

خداحافظی مرسدس بنز - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

خداحافظی مرسدس بنز

به گزراش اجاره خودرو شهاب مرسدس بنز G-Class، جعبه، بدن بر روی قاب، جاده بی نظیر است که کمی تغییر کرده است از آنجایی که آن را از یک وسیله نقلیه نظامی به مصرف کننده ارائه شده در سال ۱۹۷۹ نقل مکان کرد، برخی از ارتقاء جدی برای نسل جدید است.

خداحافظی مرسدس بنز

 

خداحافظی مرسدس بنز - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
خداحافظی مرسدس بنز – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

G-Class امروزه در سال ۱۹۷۲ زمانی که برای استفاده نظامی معرفی شد، به سال ۱۹۷۲ باز می گردد. حتی با یک تکرار جدید در راه، در بیش از یک هفته در نمایشگاه بین المللی خودرو آمریکای شمالی نشان داده شده است، ما شاهد تغییر کمی از نظر طراحی است.

در طول چند سال گذشته، مرسدس سبد کالای G-Class SUV با مواد با کیفیت بالا و لوکس منتقل شده است. حتی با استفاده از یک مدل AMG به بازار عملکرد با مدل AMG سقوط کرد و یک موتور ۶٫۰ لیتری V12 با سرعت بالای ۱۵۰ مایل در ساعت را در حالی که اقتصاد سوخت زرق و برق دار را باز می کرد، بسته بندی کرد.

حتی با توجه به اینکه مرسدس بنز G کلاس را به بازار عرضه کرده است، به دنبال مدل های لندرور، رانندگی دینامیکی هرگز قوی ترین ویژگی SUV ها نیست – و چیزی که موتور V12 با آن هیچ کاری نکرد.

در حالی که G-Wagen در میان علاقه مندان خودرو در سراسر جهان محبوب است، SUV رسما تا سال ۲۰۰۲ به بازار ایالات متحده وارد نشده است. با این حال، نسخه های خاکستری تا قبل از آن برای قیمت های فروخته فروخته شد.

کمی از سال ۱۹۷۲ برای G-Wagen تغییر کرده است. همچنین در مورد مرسدس کلاس G به پژو تحت مجوز خاص برای استفاده نظامی فراموش شده است. این شرکت هرگز مجاز به صادرات وسیله نقلیه به کشور دیگری نبود جز آنانی که ارتش فرانسه حضور داشت.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

خداحافظی مرسدس بنز - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
خداحافظی مرسدس بنز – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

مرسدس کلاس نسل بعدی G-Class را در مقایسه با مدل خروجی با توجه به بسته بندی داخلی بهتر می سازد. گزینه های موتور هنوز معلوم نشده است، اما ایمن بودن این موتور AMG در عمل است.

مرسدس می داند که قاب نردبان را تغییر نمی دهد. هنوز سه قفل دیفرانسیل وجود دارد و محدوده کم برای پیشرفت در خارج از جاده. با این حال، دیگر ارتقاء مانند AMG تعبیه شده تعلیق دو نفره بدون تعلیق و نه سرعت انتقال اتوماتیک با مبدل گشتاور طراحی شده است.

در حالی که کلاس کلاسیک کلاسیک از بین می رود، مرسدس در نسل بعدی روح کاملا زنده ای را حفظ می کند.