رنج رور ولار رونمایی از این خودرو با معرفی کوتاه

رنج رور ولار

رنج رور ولار

لندرور هنوز هم در نسخه قوی تر رنج رور ولار با بی ام و X6 کار می کند و مجموعه ای تازه از عکس ها نشان می دهد که این مدل تقریبا آماده به راه انداختن است. این نمونه اولیه، جایی که در نزدیکی نوربورگینگ جاسازی شده است، تمام بیت های تولیدی را که در زیر یک لایه نازک از پنهان پنهان شده اند مخفی می کند.

رنج رور ولار
رنج رور ولار

اولین چیزی که ما متوجه می شویم طراحی طراحی عقب عقب است که در حال حاضر احتمالا نزدیک به فرم نهایی آن نسبت به ماشین آزمایشی قبلی که توسط خواننده Motor1.com در اوایل ماه جاری مشاهده شد، بود. لوله های اگزوز بی نظیر عظیم از بین رفته اند و با چیدمان چیده شده تر لوله های چدنی با راهنمایی های سنتی سنتی جایگزین می شوند.

در مقابل جلو، هنوز چیزی با فاشیا اتفاق می افتد، زیرا برخی از قطعات آن ضبط شده اند، از جمله نوار زیر مشبک پایین و نوار کروم در کاپوت. تحت بازرسی دقیق تر، شما همچنین متوجه خواهید شد که صندوق عقب مسافر گم شده است. شاید SVR Velar خیلی خوب است .

کرایه ماشین

رنج رور ولار
رنج رور ولار

اجاره خودرو لوکس

هیچ تأییدی رسمی در مورد عملکرد SUV قدرت وجود ندارد، اما ما تقریبا ۱۰۰ درصد از V8 سوپرشارژ ۵٫۰ لیتری جگوار لندروور را تحت پوشش قرار داده ایم. در رنج روور اسپورت SVR آن را به تولید ۵۷۵ اسب بخار (۴۲۹ کیلووات) و ۵۱۶ پوند فوت (۷۰۰ نیوتن متر) گشتاور، بنابراین انتظار می رود تعداد مشابه یا یکسان برای کوپه SUV است.

قوی ترین Velar نیز یک جعبه دنده اتوماتیک هشت سرعته را دریافت می کند که به طور دائمی به دو محور متصل می شود. این تنظیم باید ۰ تا ۶۲ مایل در ساعت (۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت) شتاب در حدود چهار ثانیه داشته باشد.

چه زمانی شروع خواهد شد؟ کلمه در خیابان، لندرور SVR Velar را در نمایشگاه خودرو لس آنجلس در اواخر نوامبر به ارمغان می آورد، اما هنوز تایید نشده است. اولین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی NAIAS در دیترویت نیز امکان پذیر است.

رنج رور ولار
رنج رور ولار