فیات ۵۰۰X مدل ۲۰۱۹ جراحی زیبایی جاسوسی از نزدیک و شخصی

فیات ۵۰۰X - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

فیات ۵۰۰X

به گزارش اجاره خودرو شهاب اگر به یاد می آورید، SUV فشرده جمع و جور از فیات به تازگی دریافت کوچکترین به روز رسانی برای ۲۰۱۸٫ به طور خاص، ۵۰۰X برخی از گزینه های رنگی و صفحه نمایش لمسی بزرگتر در داخل داده شد، بنابراین در حالی که از لحاظ فنی می تواند به روز رسانی نامیده می شود، مدل ۲۰۱۸ سرباز همانطور که اساسا همان مدل قدیمی و قدیمی فروش بود.

 

فیات 500X - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فیات ۵۰۰X – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

فیات ۵۰۰X

با این حال، ما فراموش می کنیم که آن را یک پلت فرم با جیپ Renegade مشترک است، و SUV است که برای بیش از فقط برخی از رنگ های بیرونی جدید. در سال ۲۰۱۹ یک چابک سازی غیر مجاز به دست می آید و در حال حاضر ما می بینیم که پسر عموی فیات نیز یک بروزرسانی مناسب میان اوایل چرخه را می دهد که فراتر از رنگ است. فاشیای جلو جدید در آثار قرار دارد و هرچند پیچ و تاب های کامو بسیار سنگین کار خوبی را برای مخفی کردن بسیاری از عمل می کنند، ما می توانیم برخی از تغییرات طراحی را به چراغ های در حال اجرا در زیر چراغ های جلو مشاهده کنیم. مصرف هوا پایین تر می تواند شکل جدیدی نیز داشته باشد.

همانطور که اغلب موارد مربوط به به روز رسانی های این است، فیشیا عقب نیز برخی از recculpting جزئی دریافت کنید. با این حال، بزرگترین تفاوت ما در عقب، با یک چراغ عقب جدید است که می تواند LED در طبیعت باشد. شکل کلی به نظر نمی رسد تغییر کند، اما لامپ های جدید به نظر می رسد کمی شیک تر از طراحی فعلی است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

فیات 500X - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فیات ۵۰۰X – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

چیز دیگری در مورد بازخوانی ۵۰۰X شناخته شده است. در بخش نیروی ترانسفورماتور ممکن است اتوماتیک ۹ سرعت بدون افتخار بتواند جایگزین جعبه جدید هشت سرعته شود. همچنین ممکن است فیات بتواند یک گزینه توربو ۲٫۰ لیتری را ارائه دهد تا یک فروند آهسته فروش را کمی هیجان انگیزتر کند.

با اینکه ۵۰۰X و Renegade هر دو با هم آزمایش می شوند، ممکن است دو مدل در یک فریم زمان مشابه برای ورود به تولید قرار داشته باشند. ما انتظار داریم که Renegade جدید در تابستان یا پاییز ظاهر شود و اگر ۵۰۰X در نمایشگاه خودرو نمایش داده شود، شگفت زده نخواهیم شد.

 

فیات ۵۰۰X - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
فیات ۵۰۰X – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین