لامبورگینی اوروس رسماََ رونمایی شد

لامبورگینی اوروس

لامبورگینی اوروس رسماََ رونمایی شد

با اجاره خودورو شهاب همراه باشید تا به معرفی لامبورگینی اوروس و رونمایی آن بپردازید شرکت لامبورگینی در نهایت و پس از مدت ها انتظار اولین شاسی بلند خود را به عنوان یک خودرو پرتوان و اسپرت معرفی کرد. خودرویی که نامی همانند نسخه کانسپت اوروس داشته و برگرفته از همین مدل طراحی و توسعه پیدا کرده است. اوروس همانطور که لامبورگینی وعده داده بود شباهت نزدیکی به نسخه کانسپت داشته اما با افزوده شدن ساختاری اسپرت تر و نزدیک به نسخه تولیدی، باید آن را سوپراسپرت دانست تا شاسی بلند.

 

لامبورگینی اوروس

اجاره لامبورگینی

لامبورگینی با معرفی اوروس محصولی را رونمایی کرده که می تواند رقیب سرسختی برای شاسی بلندهای با عملکرد بالایی چون جیپ گرند چروکی ترک هاوک باشد. طراحی تهاجمی و مخوف در کنار پیشرانه قدرتمند هماهنگی کاملی با یکدیگر دارند از این رو می توان انتظارات بسیاری از این محصول شرکت ایتالیایی داشت. لامبورگینی پیشتر وعده داده بود که می خواهد ۴ دسامبر نخستین شاسی بلند خود را پس از چندین دهه فعالیت قابل توجه معرفی کند. از آنجایی که اوروس اولین محصول SUV بوده باید بیان کرد لامبورگینی به عصر جدیدی وارد شد.

 

لامبورگینی اوروس

عصری که در آن تنها خودروهای سوپراسپرت کوپه حضور نداشته و بلکه باید شاهد چندین مدل دیگر از این برند مطرح و سوپراسپرت ساز داشت. مهندسان لامبورگینی سعی کردند در زمینه داینامیکی بررسی های عمیقی داشته و آن را به عنوان خودرویی با آیرودینامیک قابل توجه معرفی کنند. طراحی ترکیبی از مدل سوپراسپرت و شاسی بلند اوروس یک SUV جذاب و تهاجمی ساخته است. آیا این خودرو با این طراحی در ایران وارد خواهد شد و آیا با اجاره ماشین می توان از این خودرو لذ برد

 

لامبورگینی اوروس

در نگاه نخست با خودرویی جذاب رو به رو می شوید که در سال ۲۰۱۲ یک بار آن را به عنوان یک کانسپت مشاهده کرده بودید. اوروس از پیشرانه ۴ لیتری توربو دوقلو ۸ سیلندر بای توربو با خروجی ۶۴۱ اسب بخار مجهز است و این پیشرانه در کنار گیربکس هشت سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک اوروس را برای آفرود به خودروی کامل و بی نقصی تبدیل می کند. اما بهره گیری از این چنین مدل جذاب و خاصی در بیابان و یا هر مکان آفرود صعب العبوری ممکن است برای اوروس مناسب نباشد و از این رو باید آن را تنها در خیابان ها مورد استفاده قرار داد.

لامبورگینی اوروس

در فضای داخلی استفاده از دو صفحه نمایش برای تنظیمات و سیستم سرگرمی در کنار دنده ای شبیه به دسته های هواپیما تریم داخلی جذابی را در کنار صندلی چرمی و فرمان اسپرت رقم می زند. قیمت پایه اوروس به ۲۰۰ هزار دلار می رسد و قرار است سال ۲۰۱۸ به مشتریان تحویل داده شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

لامبورگینی اوروسلامبورگینی اوروسلامبورگینی اوروس

مدارک لازم اجاره خودرو

پایان مقاله / لامبورگینی اوروس