مازراتی لوانته ۲۰۱۸ رونمایی شد

مازراتی لوانته

به گزارش اجاره خودرو شهاب مازراتی لوانته، همانند باد های مدیترانه گرم مدیترانه ای که برای آن نامگذاری شده است، تغییراتی در فصل را برای مارک خود به ارمغان آورده است، که نشان دهنده اولین بار است که نشان Trident بزرگی از یک SUV است. وضعیت لعنتی Levante به عنوان یک نمونه لوکس، ورزشی و منحصر به فرد ایتالیایی از نژاد قد بلند، تضمین می کند که سرانجام سریعتر از رقبای سبک تر مورد استفاده قرار می گیرد. مواردی از قبیل ابریشم در دسترس، تر و تمیز از جنس چوب و زیبایی، و یک آژانس فشرده Ferrari-esque، Maserati را از هم جدا کرد. خریداران Levante با وجود نقص آن، از خرید خود شگفت زده خواهند شد – که از قابلیت حمل بار محدود به قطعات آشکار و ناخوشایند با کمترین محصولات فیات کرایسلر (FCA) برخوردار است. Maserati یک تصمیم عاطفی بر روی چهار چرخ را نشان می دهد و نام خود را با خط نقطه نقطه به شما نشان می دهد که نیاز به یک جهش ایمان، اشتیاق برای رانندگی و کیف پول به خوبی پوشیده شده است.

خط تولید ۲۰۱۸ Levante علاوه بر GranLusso و GranSport ترمز هم به پایه Levante و هم قوی تر مدل Levante S می بیند. در حال حاضر همه مدل ها دارای یک سیستم فرمان قدرت الکتریکی می باشند که همچنین امکان اضافه کردن ویژگی هایی مانند کمک نگهداری خط و مرکز خط اتوماتیک را فراهم می کند. Maserati همچنین یک بسته ظاهر جدید Nerissimo ارائه می دهد که زیبایی زیبایی سیاه را از طریق رنگ نرو (سیاه)، ترمز کروم تیره، اطلس سیاه و سفید و چرخ های سیاه ارائه می دهد.

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

Trims و گزینه های ما انتخاب می کنیم
Levante S با توجه به قیمت ورودی ۸۶،۱۰۰ دلار ما – ۱۰۵۰ دلار بیشتر از سال گذشته است. چرا ما تمایل داریم که پول را برای این ترمیم بالاتر صرف کنیم؟ ساده: موتور ۳٫۰ لیتری V-6 با دو توربو ۴۲۴ اسببخار، که آواز آئرین را در حالی که شتاب قوی فراهم می کند. ویژگی های اضافی به توجیه هزینه ها کمک می کند:

• Sunroof پانورامیک و چرخ های ۱۹ اینچی
• داخلی کاملا چرمی شلوغ
• نظارت کفی، سنسورهای پارکینگ جلو و عقب، و راه دور

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

انتخاب GranLusso یا GranSport trimizes 5560 دلار به خط پایین اضافه می کند، اما ویژگی های اضافی که با هر کدام از آنها به دست می دهد، هیچ کاری برای بهبود تجربه رانندگی Levante انجام نمی دهند، بنابراین ما این تصمیم را با شما خواهیم گذاشت.

رتبه سوخت:
بر روی کاغذ، Levante هیچ سوپاپ سوختی نیست. در واقع، EPA برآورده می کند که رقبای V-8 نزدیک تر نسبت به سایر V-6 ها نزدیک تر است. با این حال، آزمایشات ما در دنیای واقعی، Levante S ما را با نتیجه یک اقتصاد سوختی در بزرگراه بسیار بالاتر از اعداد EPA تحت تاثیر قرار داد.

EPA در رتبه بندی سوخت های نفتی لووانت قرار دارد و این نشان می دهد که چگونه تغییرات در نیروگاه های برق در سال ۲۰۱۸ وجود نخواهد داشت. ما معتقدیم که مدل های ۲۰۱۸ نتایج مشابهی را در حلقه سوخت و ساز در بزرگراه های واقعی ما به دست خواهند آورد.

ما تست اقتصاد سوخت خود را در تلاش برای تکرار چگونگی اکثر مردم در بزرگراه رانندگی طراحی کرده ایم. روش ما شامل یک حلقه ۲۰۰ میلی متری در مسیر بزرگراه I-94 میشیگان می باشد. ما یک GPS با سرعت ۷۵ مایل در ساعت را نگه می داریم و از کنترل کروز تا آنجا که ممکن است، تقلید می کنیم که چگونه بسیاری از رانندگان در طی سفرهای طولانی رفتار می کنند.

برآورده شدن تخمین EPA در حلقه سوخت بزرگراه ما بی سابقه است، اما Levante S تحویل واقعا قابل توجهی ۲۴ مایل با چراغ، ۵ مایل بر گرم در مقایسه با EPA پیشنهاد کرد، و تمام شده اما هیبریدی Volvo XC90 T8.

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

امتیازات داخلی:
در داخل کابین بلندگو Levante، مسافرین به مقدار زیادی از ویژگی های لوکس و راحتی که مناسب خودرویی از این قیمت هستند، تحت درمان قرار می گیرند. دید بیرونی عالی است، افزایش اعتماد به نفس زمانی که مانور در نقاط تنگ و یا تغییر خطوط در ترافیک.

چه جدید در سال ۲۰۱۸ است؟
مدل های جدید GranLusso و GranSport برای سال ۲۰۱۸ چندین فضای داخلی را اضافه می کنند. مدل های GranLusso بدون هیچ هزینه ای Ermenegildo Zegna ابریشم و تر و تمیز کردن داخلی چرم و لهجه های چوبی می باشد؛ GranSport Levantes یک فرمان منحصر به فرد، صندلی های ورزشی و پدال های ورزشی را به شدت تقویت می کند.

مقایسه فضای داخلی
اندازه گیری رطوبت جلو و عقب در کلاس رقابتی است، اما Maserati قادر به ارائه اندازه گیری های لامپی برای مقایسه ما نیست. ساکنان صندلی های جلو، فضای زیادی برای کشیدن پیدا می کنند، اما سواران عقب نشینی خیلی خوش شانس نیستند و اتاق زانو احساس ناامید کننده ای نسبت به آنها دارد.

ویژگی های داخلی
در نگاه اول، در داخل Levante به نظر می رسد غنی و به خوبی منصوب، به خصوص در خودرو ما آزمایش Levante S، که درمان کامل چرم در یک رنگ قهوه ای تیره قهوه ای برجسته است. ترمودینامیکی چوبی باز، چوب لباسی با پوشش چرمی، لهجه ممتاز کروم و ساعت مادون قرمز سنتی Maserati به Levante یک محیط لوکس و مدرن مدرن میباشند. به دنبال نگاه کردن نزدیک تر نشان می دهد قطعات است که به وضوح با دیگر مارک های Fiat کرایسلر به اشتراک گذاشته شده است، به عنوان مثال، سوئیچ ها پنجره، stalk پاک کن کنترل، و دکمه ی جرقه یاب جرقه چروکی است که ناامید کننده است. کنترل ها عملکردی دارند، اما بهتر و بهتر از برخی از نمونه های مورد احترام ارگونومی، Maserati در طول سال ها با خود به وجود آمده است. صحبت از ergonomics، موقعیت رانندگی در Levante عالی است و به وضوح برای motorising روحیه تنظیم شده است. بیشتر تابع وسایل نقلیه، از جمله کنترل های آب و هوایی، از طریق صفحه نمایش اطلاعاتی صفحه نمایش لمسی ۸٫۴ اینچ با یک دستگیره کنترل ثانویه فقط به عقب محور در کنسول مرکزی تنظیم می شود. کنترل آب و هوای جلو دو طرفه استاندارد است، اما راه اندازی چهار منطقه اختیاری است. Maserati فضا را برای شش نوشیدنی، از جمله دو در داخل مخزن ذخیره سازی مرکزی، فراهم می کند.

مازراتی لوانته

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

سطح صدا داخلی
کابین های مدرن کار بسیار خوبی در برابر اصطکاک مسافران از سر و صدای محیط انجام می دهند، اما هیچکدام نمی توانند به طور کامل از صدای شدید باد و هواپیمای بدون سرنشین صدای تایر استفاده کنند. برای اندازه گیری سطح فشار صدا در داخل کشور، ما از یک سنج سنج سنج Brüel & Kjær Type 2250-L استفاده می کنیم که در وسط ردیف اول صندلی ها در گوشه راننده قرار دارد. این دستگاه به طور خودکار ۱۵ ثانیه صدا را در دسی بل وزن با وزن A (dBA) می گیرد، در حالی که ماشین آزمایشی در ۷۰ مایل در ساعت است. (A-weighting یک استاندارد صنعتی است که قرائت های دایبل را تنظیم می کند تا بتوانند منعکس کنند که چگونه گوش انسان صدای فرکانس های مختلف را می شنوید.) ما دو اندازه گیری و نتایج متوسط ​​را انجام می دهیم. ما همچنین با دروغ سنجهای اطلاعات مبتنی بر GPS ما را برای اشتباهات سرعت سنج درست می کنیم. شایان ذکر است که دسی بل یک واحد لگاریتمی است، بنابراین امتیاز ۴۰ دسیبل دو برابر فشار صدا ۲۰ دسیبل نیست؛ فشار ۱۰ برابر فشار صدا است. افزایش شش دسیبل فشار تقریبا دو برابر شده است.

ارتفاع صندلی
راننده در Levante پایین تر از سایر Crossovers در اینجا است، که اغلب باعث می شود که فراموش شود که شما یک SUV را خلبان می کنید. برای اندازه گیری دقیق ارتفاع صندلی – فاصله از جاده تا راننده راننده – از یک ماشین H-Point (HPM)، یک دستگاه دقیق مهندسی که توسط SAE International به بازار عرضه شده است، استفاده می شود. این ابزار چند منظوره در ارتباط با یک دستگاه لیزر، عرض و موقعیت انسداد مواجهه با ابعاد سقف را نشان می دهد (نقاط کور). ما ابزار اندازه گیری HPM و لیزر طول جاده ای را که توسط کاپوت و همچنین جاده ای که توسط تنه یا چوبه ای محاصره می شود تعیین می کند (همانطور که از طریق آینه عقب دیده می شود) را تعیین می کند.

اطلاعات سرگرمی امتیاز:
سیستم هوشمند Touch Control Plus Maserati یکی از بهترین های موجود در کسب و کار است. سریع، بصری و درخشان بر روی صفحه نمایش لمسی ۸٫۴ اینچی ارائه شده است. فقدان اتصال اینترنت به دستگاه های خارجی، تنها مشکل است.

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

امکانات اطلاعاتی
هر Levante دارای یک سیستم سرگرمی ۸٫۴ اینچی لمسی می باشد که Maserati Touch Control Plus را تماس می گیرد. صاحبان جیپ های مدرن، Dodges و کرایسلر ممکن است آن را با نام Uconnect بدانند. ما اگر بخواهیم سیستم را خیلی خوب بدانیم، استفاده از قطعات به اشتراک گذاری اینجا را می کشد نسخه Maserati توسط یک دکمه ثانویه در کنسول مرکز برای گزینه های کنترل اضافی متفاوت است. ناوبری استاندارد است، همچنین رادیو ماهواره SiriusXM و لینک سفر، که ترافیک در زمان واقعی و به روز رسانی آب و هوا را فراهم می کند. پنج پورت USB شامل وظایف شارژ برای همه پنج مسافر امکان پذیر است، اما تنها یک رابط با سیستم سرگرمی است. Apple CarPlay و Android Auto هر دو استاندارد هستند. تنها چیزی که از این مجموعه اطلاعات سرگرمی ممتاز گم شده است، نقطهای از Wi-Fi است.

عملکرد اطلاعاتی
علاوه بر این، Touch Control Plus رابط بصری است، آن را نیز مضر است، ارائه سریع ۰٫۲ ثانیه زمان پاسخ منو به منو در آزمایش ما، بهترین رقبای در این مسابقه.

فضای بار و ذخیره سازی:
اگر چه Maserati مقدار قابل توجهی از فضای محموله و عملی در داخل شکل مد روز Levante را در بر داشت، دیگران در این بخش ارائه عملکرد و ظرفیت مطلوب تر است.

۲۰۱۷ مازراتی لوانته
Levante مانند یک جفت دایره ورساچه تاکید زیادی بر سبک دارد. محدوده محموله آن هنوز تعداد قابل توجهی از کیف های حمل و نقل ما را جمع آوری می کند، حتی اگر دیگران در این بخش خیلی بهتر عمل کنند. با این حال، پاراگراف همه آنها را کنار هم می گذارند، و برروورا Maserati به کارآیی رقبا کمک می کند.

توجه داشته باشید سردبیر: نتیجه منحصر به فرد Volvo XC90 از سه مورد حمل به دلیل این واقعیت است که آن را یک ردیف سوم از کرسی، در حالی که همه دیگر در این مسابقه به شدت crossovers دو ردیف است.

مقایسه مقادیر بار
تعجب آور نیست، با توجه به عملکرد آن در آزمون حمل بار در چمدان، Levante کوچکترین حجم بار در اینجا است. با این حال، ما انتظار داریم بیشتر کاربران برای پیدا کردن Maserati به اندازه کافی مفید برای اکثر مشکلات.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ذخیره سازی داخلی Cubby
در سراسر کابین و محدوده های بارگیری شده ما مخازن و مخلوط های مختلف Levante را به اندازه کافی و مناسب در نظر گرفتیم. وسیله نقلیه آزمایشی ما یک کیسه محمولهی دستی بود که به قسمت زیرین محفظه محموله متصل شده بود.

رتبه بیرونی:
هنگامیکه لوکسهای لوکس، مسیرهای راهآهن را در بلوک خود قرار می دهند، پارکینگ Maserati در شما یک راه عالی برای ایستادن از جمعیت است. سبک و سبک ایتالیایی Levante و موقعیت ورزشی آن را انتخاب منحصر به فرد در این بخش رقابتی است.

ابعاد بیرونی
ابعاد طولانی و کم عمق Levante آن را شخصیت ورزشی بیشتری نسبت به بسیاری از رقبای بلندتر و باتجربه تر می کند. شیشه ی هود طولی و شیشه ی اوج زاویه ای آن به طول آن تأکید می کند.

ویژگی های بیرونی
Levante دارای حضور جاده غیر قابل انکار جالب است. حتی مسافرانی که با نام تجاری Maserati آشنا نیستند، می دانند که بیشتر از میانگین متقابل است. تعلیق هوای قابل تنظیم راننده دارای پنج ارتفاع مختلف سواری است، از جمله حالت خاموش جاده ای و حالت ورودی آسان که Levante را هنگام پارک کاهش می دهد. چراغ های جلو، چراغ های زنون، چراغ های مهتابی چراغ و چراغ های عقب، و اصطکاک بیرونی کروم همه استاندارد هستند. Sunroof پانوراما در مدل پایه و استاندارد در Levante S. اختیاری است.

امتیاز ایمنی و رانندگی:
* با توجه به عدم تست تصادف NHTSA و IIHS.
Levante هنوز آزمایش نشده است و عملکرد آن در این زمینه ناشناخته است، بنابراین نمیتوانیم برای آن امتیاز دهیم. ویژگی های ایمنی فعال به عنوان گزینه در سراسر محدوده در دسترس هستند.

کمک های Lane-keeping یک ویژگی اختیاری جدید برای سال ۲۰۱۸ است که بخشی از بسته کمک ۳۰۰۰ دلاری درایور است که همراه با تعدادی از دیگر ویژگی های امنیتی فعال مانند ترمز خودکار اضطراری و کنترل کروز انطباقی است. سنسورهای پارکینگ جلو و عقب به صورت تمام وقت مورد استفاده قرار می گیرند و در حال حاضر استاندارد در سراسر محدوده هستند، همانطور که نظارت کور روی نقطه است.

نتایج آزمون تصادف
اداره ایمنی ترافیک شهری ملی (NHTSA) و موسسه مستقل غیر انتفاعی بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS) وسایل نقلیه را برای آسیب دیدگی در ایالات متحده ارزیابی می کنند. NHTSA خودروها را از پنج ستاره رتبه بندی می کند. IIHS با استفاده از مجموعه ای متفاوت از تست ها، اتومبیل های کلاس را در مقیاس خوب به ضعیف می پردازد و وسایل نقلیه ای را که بهترین عملکرد را در سراسر آزمون هایشان با بهترین ایمنی انتخاب و یا ایمنی بالا انتخاب می کند + جایزه می گیرد، که دوم از آن مستلزم برخورد خودکار سیستم شکستگی خوب عمل می کند.

وسایل نقلیه با درآمد بالا و کم حجم مانند Maserati Levante دارای اولویت کم برای NHTSA و IIHS هستند و نه یک سازمان با استفاده از تستهای آن، یکی را انتخاب کرده است.

کیسه های هوا، صندلی های کودک و جایگزین تایر
کسانی که به دنبال نصب یک صندلی کودک در پشت Levante هستند، متوجه خواهند شد که لنگرهای استاندارد LATCH برای دسترسی آسان و تحت پوشش پلاستیکی انسداد پنهان نیستند. با این وجود، پایه صندلی عقب Levante بسیار شیب دار است، و این باعث می شود که پایه صندلی را در زاویه ی سطح نصب کند و باز شدن درب عقب به راحتی به راحتی مانور یک حامل را کم می کند.

مازراتی لوانته

مازراتی لوانته - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
مازراتی لوانته – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

ویژگی های ایمنی فعال
Maserati یک مجموعه محدود از ویژگی های ایمنی فعال را به عنوان گزینه های در هر دو مدل Levante ارائه می دهد. بسته حق بیمه (۱۲۰۰ دلار در Levante، استاندارد در Levante S)، نظارت کور، سنسورهای پارکینگ جلو و عقب و راه دور را اضافه می کند. بسته پیشرفته درایور به علاوه هزینه ۳۰۰۰ دلار در هر دو مدل و شامل کنترل کروز انطباقی، هشدار برخورد جلو، هشدار پرواز خروجی و دوربین بیرونی ۳۶۰ درجه است.

امتیاز گارانتی:
گارانتی Levante هیچ چیز خاصی نیست، با یک سیاست چهار ساله یا ۵۰،۰۰۰ مایل که همه چیز را پوشش می دهد، شامل حفاظت از خوردگی و کمک های کنار جاده ای است. رقیبان چیزی ویژه ای برای ایستادگی کردن دارند، مانند نگهداری برنامه ریزی شده و یا طرح کمک های کنار جاده ای مسافت پیموده شده بدون محدودیت – اما نه مازراتی. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که شما باید در مورد ضمانت ها بدانید، اینجا را مطالعه کنید.

پایان مقاله / مازراتی لوانته