مرسدس بنز AMG GT روستر در خط تولید قرار گرفت

مرسدس بنز AMG GT روستر

مرسدس بنز AMG GT روستر

یک تست مولد مرسدس بنز AMG GT روستر در جاده در آلمان است. این یک طرح اگزوز عجیب و غریب را با پشته های دوگانه لوله در هر طرف عرضه می کند. آنها نیز از پشت سپر عقب بیرون می روند. راه اندازی به نظر جالب است، اما انتظار ندارد چیزی شبیه به وارد شدن به تولید شود.

اجاره خودرو

مرسدس بنز AMG GT روستر
مرسدس بنز AMG GT روستر

با وجود ظاهر تهاجمی، این خودرو واقعا در این ویدئو بسیار آرام است. طرح غیرحرفه ای ممکن است راهی برای نگه داشتن ماشین در هنگام تست در جاده های عمومی هنگام ایجاد نهایی باشد. این توضیح همچنین می تواند دلیل این باشد که این پیکربندی در موش آزمایش قبلی مشهود نیست. ما همچنین لوله های عجیب و غریب را دیده ایم تا میزان صدائی که از نمونه های دیگر در آلمان مانند مدل Corvette ZR1 در زیر مشاهده می کنید را کاهش دهد.

مرسدس بنز AMG GT روستر
مرسدس بنز AMG GT روستر

در حال حاضر مرسدس بنز در حال آماده سازی مجموعه ای کامل از مدل AMG GT تجدید شده است. آنها شامل بسته Clubsport آینده برای R است که کوپه را به دستگاه ردیابی حتی بیشتر با اضافه کردن یک کیت بدن بسیار تهاجمی و وزن سبک تر. علاوه بر این، شرکت گزارش داده است که یک مدل پایه جدید را ارائه می دهد که دارای موتور ۲٫۳ لیتری V8 معمولی با دو توربو است و به لطف ترکیبی از ۳٫۰ لیتری توربو شارژر در خط شش. حتی این نیروگاه کوچک نیز دارای حداقل ۴۲۹ اسب بخار (۳۲۰ کیلووات) و ۳۸۴ پوند (۵۲۰ نیوتن متر) گشتاور است.

ما انتظار داریم که AMG GT تجدیدشده در سال ۲۰۱۹ عرضه شود اما اولین وسیله نقلیه به روز شده می تواند قبل از پایان سال جاری آغاز شود. مدل تجدید نظر حتی ممکن است در نمایشگاه آینده لس آنجلس ظاهر شود.

لیست کرایه ماشین

مرسدس بنز AMG GT روستر
مرسدس بنز AMG GT روستر

Comments (1)

اصغر خادمی

ژانویه 03, 2019 at 11:15 ق.ظ

با سلام من نیاز به اجاره خودرو برای یکماه را دارم در بندر چاهبهار

Reply