هوندا پایلوت ۲۰۱۹ برای نخستین بار با چهره جدید جاسوسی کرد

هوندا پایلوت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین

هوندا پایلوت

به گزارش اجاره خودرو شهاب هوندا سومین نسل پایلوت در عصر جدید برای SUV های ۱۵ ساله وارد شده است. پلت فرم جدید با نام تجاری، طراحی جدید براق و بسیاری از فن آوری های اضافه شده، CUV قبلا ناهموار را تبدیل به یک بازار بزرگ تر کرد. در حال حاضر، پس از دو سال در فروش، هوندا قبلا یک نسخه تازه از سه ردیف موفق خود را آماده کرده است.

 

هوندا پایلوت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا پایلوت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

هوندا پایلوت

عکس های جاسوسی جدید نشان می دهد تست های به روز شده خلبان، پنهان کردن چهره جدید خود را در زیر همه استتار. به نظر می رسد که تصاویر، ما را از نظر ظاهر طراحی نکند، اما ما می دانیم که پنجره های شیشه ای حداقل به روز رسانی می شوند و احتمالا چراغ های عقب نیز وجود دارد که تا حدی پوشش داده شده اند. طبق گفته ی خلبان، بیشتر نشانه های ظریف جدید خود را از توافق نامه قرض می گیرند. در کابین، تغییرات زیادی را انتظار نداشته باشید. خلبان در حال حاضر با یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی با سازگاری با Apple CarPlay و Android Auto همراه است.

اکثر بدن بدون تغییر باقی می ماند، همانطور که انتظار می رود با بازخورد mid-cycle – اما تحت هود ما باید برخی تغییرات را ببینیم. پیش بینی می شود که خلبان در سال ۲۰۱۹ گزینه Hybrid یا Plug-in را اضافه کند – همانطور که Minivan Odyssey – دوام موتور دوچرخه خود را از Accord Hybrid قرض گرفته است. نسخه استاندارد هنوز هم باید دارای همان ۳٫۵ لیتری V6 در مدل فعلی است.

اجاره ماشیناجاره خودروکرایه ماشین

 

هوندا پایلوت - اجاره ماشین - اجاره خودرو - کرایه ماشین
هوندا پایلوت – اجاره ماشین – اجاره خودرو – کرایه ماشین

 

در حال حاضر پایلوت ۳٫۵ لیتری V6 با مدیریت مخروط متغیر تولید ۲۸۰ اسب بخار (۲۰۸ کیلووات) و ۲۶۲ پوند (۳۵۵ نیوتن متر) گشتاور. اکثر ترمزها به یک شش سرعته اتوماتیک متصل می شوند، اما مدل های Touring و Elite با دامنه وسیع آن، به جای آن از گیربکس ۹ سرعته استفاده می کنند.

پایلوت جدید اولین بار در سال آینده وارد آن خواهد شد و به عنوان یک مدل سال ۲۰۱۹ به فروش می رسد. شایعه این است که SUV را می توان با یک پیشنهاد کوچکتر زیر Pilot، به طور بالقوه نام و نام خانوادگی پاسپورت را دوباره احیا کرد، اما هنوز به نظر می رسد.